Laisvės gynėjams atminti – kvietimas uždegti žvakutes žuvusiems

Vytauto Didžiojo universitetas kviečia visą bendruomenę kartu visuose fakultetuose ir administraciniuose padaliniuose sausio 12 d., penktadienį, 8.00 valandą dešimčiai minučių užgesinti šviesą patalpose ir languose uždegti atminimo žvakutes, skirtas Laisvės gynėjų atminimui pagerbti.

Pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ siekiama prisiminti vieningą Lietuvos piliečių siekį prieš 27 metus apginti atkurtos valstybės nepriklausomybę. Tuo metu bendra pilietinė pozicija padėjo atsilaikyti prieš sovietinių okupantų ir vietinių kolaborantų agresiją, bandymą karine jėga įvykdyti perversmą.

2018 m. pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ Lietuvos ugdymo ir kitose institucijose vyks jau vienuoliktą kartą.

Į šią gražią akciją, minint Laisvės gynėjų dieną, kviečia jungtis Kauno miesto savivaldybė.

Daugiau informacijos apie Laisvės gynėjų dienos renginius Kaune.