Vytauto Didžiojo universitetas dalyvaus „Aukštųjų mokyklų mugėje 2020“

181

Sausio 23 d.  Kauno „Žalgirio arenoje“ (Karaliaus Mindaugo pr. 50) žinių ir karjeros planavimo parodoje „Aukštųjų mokyklų mugėje 2020“ VDU pristatys studijų galimybes.

Vytauto Didžiojo universitetas dalyvauti kviečia visus, kurie planuoja savo ateitį ir domisi įvairiomis studijomis. Universiteto komanda pasiruošusi atsakyti į iškilusius klausimus tiems, kurie ketina pradėti ar tęsti studijas. Kiekvienas atvykęs turės galimybę pabendrauti tiek su dėstytojais, tiek su studentais ir iš pirmų lūpų išgirsti vertingų patarimų.

VDU komanda suteiks visą naudingą ir išsamią informaciją apie bakalauro ir magistrantūros  studijas, siūlomas studijų programas, kalbų mokymąsi, studijų sistemą, pristatys galimybes išvykti pagal studijų mainus, supažindins su būsimais renginiais bei Verslumo akademija.

Universiteto stende bus galima rasti naujausių informacinių leidinių, skrajučių apie fakultetus, informacijos apie specialius VDU renginius moksleiviams bei priėmimą į studijas.

Mokytojai, moksleiviai ir jų tėveliai aukštųjų mokyklų mugės metu taip pat galės dalyvauti ir papildomuose susitikimuose, diskusijose, seminaruose. 19 metus iš eilės organizuojamoje mugėje, 13 val. „Žalgirio arenos“ amfiteatre VDU studentas Laurynas Nikelis skaitys panešimą „80 proc. sėkmės lemia emocinis intelektas – mitas ar tiesa?“

 Ateik į Žalgirio areną sausio 23 dieną ir atrask sprendimą!

Daugiau informacijos apie parodą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.