Vyksta VDU absolvento Igno Bielevičiaus vardinės stipendijos konkursas

103

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Informatikos fakulteto (IF) absolventas Ignas Bielevičius, 2009 m. baigęs bakalauro studijas universitete, 2020 m. įsteigė kiekvienais metais skiriamas dvi vienkartines vardines stipendijas VDU studentams, kurių vienos dydis – 500 eurų. Šios stipendijos tikslas – finansiškai skatinti studentus už jų sėkmingus studijų rezultatus bei aktyvią mokslinę ir (ar) visuomeninę veiklą.

Pretendentai, norintys gauti Igno Bielevičiaus vardines stipendijas, turi atitikti šiuos atrankos kriterijus:

  • turi studijuoti II-ame ar vėlesniame pirmos studijų pakopos ir (ar) vientisųjų studijų nuolatinių studijų formos kurse
  • bendras jų teigiamų išklausyto studijų dalykų vidurkis turi būti ne mažesnis kaip 8,00 (aštuoni) balai
  • turi užsiimti aktyvia moksline, socialine ir (ar) visuomenine veikla Universitete ir už jo ribų studijų Universitete metu

SVARBU: į stipendiją negali pretenduoti 2020 m. stipendijos laureatai.

Studentai, norintys dalyvauti konkurse Igno Bielevičiaus vardinei stipendijai gauti, iki š. m. gruodžio 5 d. el. paštu studentas@vdu.lt turi pateikti:

  • laisvos formos motyvacinį laišką stipendijai gauti
  • savo gyvenimo ir (ar) veiklos aprašymą, kuriame atsiskleistų mokslinė, socialinė ir (ar) visuomeninė veikla universitete ir už jo ribų

Sprendimą dėl stipendijos skyrimo priims pats stipendijos steigėjas. Vardinės stipendijos bus paskirtos iki 2021 m. kalendorinių metų pabaigos apie tai viešai informuojant.

Apie stipendijos steigėją

Stipendijos steigėjas I. Bielevičius šiuo metu užsiima veikla, jungiančia informacines technologijas su finansų rinkomis. Jis teigia, kad už savo atradimus yra dėkingas VDU ir neabejoja, jog jaunų žmonių skatinimas atveria duris dar didesnėms galimybėms ir naujiems pasiekimams, todėl tai daryti yra būtina.

„Man visuomet atrodė, jog jaunų žmonių skatinimas – labai reikalingas, todėl džiaugiuosi, kad pats gavęs progą prisidėti prie to nesudvejojau ir įgyvendinau kurį laiką galvoje laikytą idėją. Manau, kad talentingų studentų motyvavimas yra abipusiai naudinga iniciatyva daugeliu aspektų, iš kurių svarbiausias – galimybė prisidėti prie bendruomenės stiprinimo. Pats už atrastą sau įdomią veiklą ir paskatinimą įsteigti stipendijas studentams esu dėkingas VDU doc. dr. Rūsčiui Kamuntavičiui“, – mintimis dalinosi VDU absolventas I. Bielevičius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus