Vyks VDU, KTU, LSMU ir LEI projektų ataskaitinė konferencija

Kviečiame projektų vykdytojus ir visus suinteresuotuosius dalyvauti Vytauto Didžiojo universiteto (VDU), Kauno technologijos universiteto (KTU), Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) ir Lietuvos energetikos instituto (LEI) bendrų mokslo projektų ataskaitinėje konferencijoje, kuri vyks vasario 2 d., nuo 14 val. KTU miestelio bibliotekos salėje „Amphitheatre”, adresu Studentų g. 48, Kaunas.

Registracija į konferenciją

Konferencijos programa

Informuojame, kad renginyje gali būti filmuojama ir/ar fotografuojama ir Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Rodyti visus komentarus