Nuo šiol visos VDU naudos – vienoje vietoje!

252

Vytauto Didžiojo Universitetas (VDU) savo darbuotojams siūlo itin platų naudų bei profesinio tobulėjimo paketą. Nuo šiol visą svarbiausią informaciją apie jiems siūlomas galimybes ir naudas VDU darbuotojai lengvai ras MELP programėlėje.  

Ypatingai bendruomenei – ypatingi pasiūlymai  

Universiteto naudų paketą sudaro renginiai, asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybės, „Erasmus+” programa ir t.t. Be to, darbuotojai gali pasinaudoti nuolaidomis daugiau nei 80 partnerių prekėms ar paslaugoms įsigyti.  

MELP programėlės pagalba visą darbuotojams aktualią informaciją galite rasti vienoje vietoje. Tikimės, kad tai padės ne tik pilnai išnaudoti universiteto siūlomas galimybes bei partnerių nuolaidas, bet ir padės labiau įsitraukti į universiteto veiklą bei renginius.  

„MELP programėlės tikslas – skatinti darbuotojų motyvaciją bei įsitraukimą pateikiant visą VDU darbuotojų naudų paketą vienoje, lengvai pasiekiamoje vietoje. Šiuo metu programėlėje galima rasti informaciją apie universiteto siūlomas naudas, organizuojamus kultūrinius renginius bei partnerių nuolaidas paslaugoms ir pirkiniams. Ateityje ketiname integruoti daugiau funkcijų, orientuotų į darbuotojų gerovę bei pasitenkinimo darbu didinimą.  

Partnerių ratas taip pat nuolatos plečiasi, nuolaidų kiekis tik didėja. MELP atstovai teigia, kad iki metų pabaigos programėlėje tikisi turėti iki 200 partnerių nuolaidų“, – pasakoja VDU Žmogiškųjų išteklių departamento direktorė Marija Karosaitė. 

MELP programėlė skirta padėti darbuotojams patogiai, vos keliais paspaudimais, rasti informaciją apie vidines VDU naudas bei išorės partnerių, tokių kaip Circle K ar Vytautas Mineral SPA, teikiamas nuolaidas. 

Ko tikėtis iš MELP programėlės?  

Kaip teigia M. Karosaitė, MELP programėlė buvo pasirinkta, nes ja yra paprasta naudotis bei yra įdiegta daug papildomų funkcionalumų, kuriuos ateityje ketinama plėtoti darbuotojų motyvacijai ir įsitraukimui gerinti bei vidinės komunikacijos sklaidai.   

  • Programėlėje rasite išsamius universiteto teikiamų naudų aprašymus su visomis reikalingomis nuolaidomis bei kontaktais.  
  • Prie visų nuolaidų yra pateiktos išsamios instrukcijos, kur ir kaip galima jomis pasinaudoti.  
  • Taip pat programėlėje pateikiama informacija apie VDU veikiančius klubus, meno kolektyvus ir t.t. 
  • Ateityje bus galima rasti ir aktualią informaciją apie universiteto naujienas, renginius bei įvairias iniciatyvas.  

MELP programėlėje pateikiama informacija yra nuolat peržiūrima, papildoma ir atnaujinama.  

Daugiau informacijos galite rasti ČIA.  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus