VDU vyko „Transform4Europe“ strateginis komunikacijos seminaras

Lapkričio 19 d. Vytauto Didžiojo universitete vyko Europos universitetų aljanso „Transform4Europe” seminaras, kuriame siekta pristatyti ir aptarti ambicingus aljanso tikslus bei jų įgyvendinimą. Seminare dalyvavo už projekto koordinavimą ir viešinimą atsakingi VDU darbuotojai, administracijos atstovai,  mokslininkai ir studentų atstovai.

Seminarą vedė viešojo kalbėjimo ir komunikacijos ekspertė Neringa Bliūdžiūtė, kuri  specializuojasi strategijos kūrimo mokymuose komandoms bei turi daugiametės patirties kompleksinių projektų valdyme. Seminaro dalyviai drauge su profesionalia lektore turėjo galimybę išsigryninti svarbiausius projekto tikslus bei prioritetus ir išanalizuoti aljanso ateities perspektyvas.

„Transform4Europe” iniciatyva siekiama transformuoti ir palaipsniui integruoti „Transform4Europe“ universitetus į vieną tvarų europinį aljansą: su bendra valdymo struktūra, ją palaikančiomis sistemomis bei centralizuotai teikiamomis paslaugomis. Tarp svarbiausių „Transform4Europe” tikslų –  jungtinės studijų programos, verslumas, daugiakalbystė, nuolatinis studentų ir darbuotojų mobilumas bei įtinklinta Europos žinių ir inovacijų ekosistema.

Daugiau informacijos apie „Transform4Europe“.

Rodyti visus komentarus