VDU Tėvų akademijoje – apie grįžtamojo ryšio naudą ir iššūkius

213

VDU Socialinių mokslų fakultetas tęsia savo misiją ir visus tėčius, mamas, o kartu ir visus besidominčius, kurie nori mokytis apie save, šeimą, savo vaikus, jų auklėjimą ir kitomis aktualiomis temomis, kviečia dalyvauti VDU Tėvų akademijos paskaitose! Paskaitos ir šiais mokslo metais vyks kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį, nuotoliniu būdu. Būtina išankstinė registracija.

Vertingus nemokamus užsiėmimus tėvams dovanoja VDU Socialinių mokslų fakulteto dėstytojai – psichologai, sociologai, socialinio darbo atstovai. Tokiu būdu, VDU Socialinių mokslų fakultetas siekia prisidėti prie visuomenės tobulėjimo.

Rugsėjo 29 d. (ketvirtadienį), 18 val., VDU Tėvų akademija kviečia dalyvauti nuotolinėje paskaitoje „Grįžtamasis ryšys: kaip jis gali mums padėti kurti tvirtesnius ir prasmingesnius tarpusavio santykius?“

Paskaitoje bus kalbama apie tai, kas yra grįžtamasis ryšys, kada ir kaip mes jį naudojame. Bandysime išsiaiškinti, kodėl labai dažnai mums yra sunku jį priimti. Su kokiomis kliūtimis mes susiduriame ir kaip to galėtume išvengti. Kartu su klausytojais ieškosime būdų, kurie paskatintų mus supančius žmones dažniau teikti grįžtamąjį ryšį. Svarstysime, kaip grįžtamasis ryšys gali turėti įtakos mūsų santykiams su šeimos nariais, aplinkiniais žmonėmis bei kolegomis. Pabandysime išsikelti savo asmeninius tikslus, siekiant konstruktyviau naudoti grįžtamąjį ryšį tarpusavio santykiuose.

Paskaita vyks nuotoliniu būdu. Likus dienai iki renginio, užsiregistravusiems bus išsiųsta prisijungimo informacija.

Registracija

Kviečiame dalyvauti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus