VDU Teisės fakultete – parodų serija Baltijos keliui atminti

Spalio-kovo mėnesiais VDU Teisės fakultetas organizuoja tris fotografijų parodas, skirtas Baltijos keliui atminti – svarbiam tautų vienybės ir kelio į demokratiją istoriniam faktui. Parodos organizuojamos įgyvendinant  ES projektą „Remember Bacha“ (nr.101089965, CERV-2022-CITIZENS-REM, European Remembrance), kuriuo siekiama moksliškai išanalizuoti iškilių piliečių veiklą kovojant su totalitarizmu, kaip europietiškumo ir intensyvaus darbo dėl geresnės visuomenės pavyzdį, kovos už laisvę ir subalansuotos visuomenės atminimą.

Parodos veiks VDU Teisės fakultete (adresu Jonavos g. 66, Kaunas, pirmo aukšto koridoriuje). Kiekviena paroda bus eksponuojama jas susiejant su Lietuvai ir jos demokratijai svarbiais istoriniais įvykiais – Konstitucijos diena ir Nepriklausomybės atkūrimo diena. Parodos bus eksponuojamos šiomis datomis:

• 2023 m. spalio 23 – lapkričio 23 d.;
  • 2024 m. vasario 5-29 d;
  • 2024 m. kovo 4-31 d.

Parodų metu lankytojai turės galimybę išvysti 58 fotografijas, kuriose užfiksuotos akimirkos iš trijų Baltijos valstybių: Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Atkreipiame dėmesį, jog kiekvienos parodos turinys bus skirtingas.

Parodos organizatoriai taip pat kviečia peržiūrėti trumpametražį projekto vykdytojų sukurtą filmą Baltijos keliui atminti.

Parodas galės aplankyti visi norintys darbo dienomis ir šeštadieniais nuo 8 iki 21 val.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *