VDU surengė partnerystės vizitus Lenkijos universitetuose

Vasario 19-20 dienomis VDU rektorius prof. Juozas Augutis ir Tarptautinių ryšių prorektorė prof. Ineta Dabašinskienė surengė partnerystės vizitus Vroclavo ir Lodzės universitetuose (Lenkija), kur su aukštųjų mokyklų administracijomis aptarė bendradarbiavimo galimybes.

Susitikimuose buvo pratęstos diskusijos, vykusios VDU 2019-ųjų birželį – tuomet universitete lankėsi JAV, Lenkijos, Vokietijos ir Baltijos šalių universitetų vadovai, kurie pradėjo diskusijas dėl bendrų mokslo projektų, mokslo grupių mainų ir tyrimų. Vizituose Lenkijoje ypatingas dėmesys buvo skiriamas konkretiems bendradarbiavimo veiksmams tarp regiono mokslininkų grupių.

Vytauto Didžiojo universitetas su Vroclavo ir Lodzės universitetais taip pat yra pasirašęs „Erasmus+“ partnerystės sutartis.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *