VDU ŠA mokytojams vyko dirbtuvės, skirtos gabių vaikų ugdymui

Šią savaitę Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijoje Kaune vyksta dirbtuvės „Gabių vaikų ugdymas: Izraelio patirtis“, skirtos bendrojo lavinimo mokytojams, besidomintiems gabių (didelį mokymosi potencialą turinčių) vaikų ugdymu.

Mokymus veda  tarptautinės Lietuvos-Izraelio gabių vaikų ugdymo programos „Gifted“ vadovė Dileta Tindžiulienė, Izraelio Haifos universiteto Švietimo fakulteto matematikos ir gabių vaikų ugdymo profesorė Roza Leikin, Izraelio  The Leo Baeck ugdymo centro viceprezidentė, gabių ir talentingų mokinių programos direktorė,  švietimo ministerijos gabių mokinių ugdymo skyriaus patarėja Daphna Haran, švietimo konsultantė ir darbuotojų ugdymo ekspertė dr. Inbal Shany.

Rodyti visus komentarus