VDU rektoriaus sveikinimas Vasario 16-osios proga

199

Mieli Vytauto Didžiojo universiteto bendruomenės nariai,

Kasmet Lietuvos valstybės atkūrimo diena primena nuoseklų Lietuvos valstybės raidos kelią, o aukštai iškelta trispalvė kiekvieno lietuvio širdį užlieja pasididžiavimu savo Tėvyne bei jos žmonėmis. Bendruomene, kurios narys esame kiekvienas mūsų. Susitelkimas, žvelgimas viena kryptimi, nepasidavimas negandoms ir tvirtas tikėjimas ambicingomis idėjomis palengvina net ir sunkiausius, atrodytų, neįveikiamus kelius.

Vasario 16-oji įrašyta ir į Universiteto, kuris yra vienas iš Valstybės brandos požymių, istorijos puslapius. Vytauto Didžiojo universiteto tradicijos pradžia sutapo su Lietuvos valstybingumo gimimu. Šiemet prasideda 100-ieji Universiteto metai – kitąmet švęsime gražią sukaktį. Šia proga kviečiu visą Vytauto Didžiojo universiteto bendruomenę burtis istorinės atminties sklaidai bei šimtmečiui skirtuose renginiuose naujoms kartoms perteikti akademinę dvasią bei sukauptas gerąsias patirtis.

Šią visiems svarbią dieną linkiu pasisemti iš istorijos klodų tvirtybės: tegul kasdien mus lydi išminties ir sutarimo dvasia, o negandos greičiau pasitraukia.

Su šilčiausiais sveikinimais ir linkėjimais,
rektorius Juozas Augutis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus