VDU pristato naują įvaizdinį klipą

448

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU), Europos universitetų aljanso „Transform4Europe“ narys, pristato naują įvaizdinį klipą, kuriuo kviečia perdėlioti kirčius, kablelius universiteto kasdieniame gyvenime. Šis vaizdo kūrinys – tai kvietimas pažvelgti į mokslą per žmogaus prizmę, primenant, kad didžiausią vertę kuria ne pastatai, bet asmenys, kuriuos kasdien sutinki universiteto koridoriuose. VDU – apie žmogiškumą, pagarbą ir jautrumą kitam.

Bendruomenės širdies plakimas negali būti stimuliuojamas dirbtinai. Tai jausmas, kuris užgimsta tuomet, kai tam sudaromos sąlygos. Jis tave pasitinka vos perėjus slenkstį. Studentai, dėstytojai, administracijos darbuotojai – kiekvienas ir kiekviena iš mūsų yra svarbi universiteto dalis. Klipe pasirodžiusios ir jį įgarsinusios Rūtos Meilutytės, VDU studentės, daugkartinės Lietuvos, Europos ir pasaulio moterų plaukimo rekordininkės bei čempionės, žodžiuose – kvietimas tikėti savimi ir kurti pilnatvės jausmą bendruomenėje, santykyje su kitu.

Šiuo nerimo laikotarpiu svarbiau nei bet kada yra prisiminti, kad kiekvienas iš mūsų gali būti stiprus kaip asmenybė ir kaip bendruomenės narys. Palaikymas, draugystė ir bendrystės jausmas yra tai, kas leidžia mums įveikti iššūkius ir tęsti kelionę, net kai aplinkybės atrodo itin sudėtingos.

Šis klipas kviečia kiekvieną iš mūsų pažvelgti vienas kitam į akis ir pasakyti: „Man pavyks“, bet dar svarbiau – pasakyti tai kitiems. Vienas žmogus gali keisti aplinkinių gyvenimus, o bendruomenė – viso pasaulio veidą. VDU – tai ne tik mokslo ir studijų įstaiga, tai vieta, kur kiekvienas yra kviečiamas augti ir būti dalimi kažko kur kas didesnio nei mes patys.

 

„VDU tarptautinio konkurencingumo stiprinimas Europos universitetų Transform4Europe aljanso tinkle“ (Nr. 10-005-P-0005).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus