VDU pradeda bendradarbiavimą su Kauno mokslo ir technologijų parku

695

Lapkričio 28 d., VDU rektorato posėdžio metu, Kauno mokslo ir technologijų parko direktorius dr. Vygintas Grinis ir VDU rektorius prof. Juozas Augutis pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Šios sutarties pagriindinis tikslas – nemokamų teisinių konsultacijų teikimas Kauno mokslo ir technologijų parko bendruomenės nariams. Jaunų verslų kūrėjai kviečiami konsultuotis įmonės steigimo, valdymo, duomenų apsaugos, sutarčių sudarymo ir kitų aktualių verslo vystymo teisinių aspektų temomis. Konsultacijas teiks gabiausi VDU Teisės fakulteto studentai, prižiūrimi profesionalių teisininkų. Paslaugų kokybę užtikrina mentoriai – profesionalūs advokatai, teisininkai, Teisės fakulteto mokslo darbuotojai. Studentai ne tik konsultuos, bet ir padės parengti kai kuriuos dokumentus.

„Teisiniai aspektai yra svarbūs įvairiuose įmonės gyvavimo etapuose, todėl, norėdami padėti  Kauno mokslo ir technologijų parke įsikūrusiems verslams, inicijavome partnerystę su VDU Teisės fakultetu. Taip įmonių atstovai gaus konsultacijas – tiek virtualiu būdu, tiek dalyvaudami gyvuose susitikimuose su teisininkais“, – sako Kauno mokslo ir technologijų parko direktorius dr. V. Grinis.

VDU Teisės klinika savo veiklą pradėjo 2017 m. Šiuo metu jau pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su Kauno miesto savivaldybe, Kauno rajono savivaldybe ir Kauno Prekybos, Pramonės ir Amatų rūmais, studentai konsultuoja smulkaus ir vidutinio verslo įmonių komandas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.