VDU orientaciniame žaidime varžėsi 38 moksleivių komandos

219

Balandžio 25 d. Vytauto Didžiojo universitetas sukvietė aktyvius moksleivius į VDU orientacinį žaidimą „Artes liberales“, skirtą VDU atkūrimo 35-mečiui paminėti. Orientacinio žaidimo metu moksleivių komandos, narpliodamos užduotis ir ieškodamos užkoduotų atsakymų, geriau susipažino su universitetu, turėjo galimybę pabendrauti su universiteto bendruomene bei laimėti šaunių prizų. Šiemet žaidime dalyvavo net 38 komandos iš įvairių Lietuvos mokyklų.

„VDU orientacinis žaidimas „Artes liberales“,  – tai ne tik nuotaikingos orientacinės varžybos VDU ir miesto erdvėse, bet ir žinių reikalaujančios užduotys. Visiems dalyviams teko gerokai paplušėti, kad jų komanda nusipelnytų geriausios VDU moksleivių komandos titulo. Visos rungtys sukurtos skatinant ne tik dirbti komandoje, bet ir panaudoti mokykloje įgytas istorijos, matematikos, geografijos, menines, kultūrines ar įvairias kitų sričių žinias”, – pasakojo viena iš iniciatyvos sumanytojų ir VDU Studijų marketingo ir priėmimo skyriaus vadovė Loreta Petrauskaitė.

Orientaciniame žaidime šiemet varžėsi 38 komandos, sudarytos iš 4-5 moksleivių, o jų tikslas buvo kuo greičiau išspręsti 26 užduotis, aplankant įvairius universiteto padalinius ir Kauno vietas.

„VDU padaliniuose moksleivių laukė ir įvairios papildomos užduotys, už kurias moksleiviai taip pat galėjo gauti papildomų taškų: atspėti užsienio kalbą, išspręsti viktorinos klausimus, sudėti lego, sukti laimės ratą, suvaidinti burtų keliu išsitrauktą objektą taip, kad jį galėtų atspėti kiti komandos draugai, įvardinti įgūdžius, kurie padėtų darbo pokalbyje, ir daugelis kitų užsiėmimų“, – orientacinio žaidimo veiklas vardijo L. Petrauskaitė.

Visos komandos varžėsi ir dėl gausaus organizatorių ir rėmėjų sudaryto prizinio fondo. Pirmosios vietos laimėtojais tapo komanda „Štilis“ iš Kauno Maironio universitetinės gimnazijos. Antroji vieta atiteko komandai „Svoboninė“ iš Kauno Jono Jablonskio gimnazijos, trečioji – moksleivių iš VDU Ugnės Karvelis gimnazijos komandai „Juodi zebrai rūsyje“. Visos prizines vietas užėmusios komandos apdovanotos bilietais apsilankyti VDU Botanikos sode, „Rio arenos“ kuponais, VDU atributika bei specialiaisiais prizais: pirmosios vietos laimėtojams įteiktos belaidės kolonėlės, antrosios – belaidės ausinės, trečiosios – išorinės nešiojamosios baterijos (angl. power bank).

Taip pat papildomais prizais apdovanotos ir burtų keliu išrinktos komandos. Štai 5-ą vietą užėmusi Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos komanda apdovanota universiteto atributika ir knygomis, 11-oje vietoje likusi Kauno „Saulės” gimanzijos komanda dovanų gavo VDU gertuves ir kitą papildomą atributiką, 16-ąją vietą užėmusi moksleivių iš Kauno „Santaros” gimnazijos komanda pasipuošė VDU džemperiais, o 28-ąją vietą užėmusi komanda iš Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos namo grįš turėdami kelialapius dalyvauti VDU vasaros mokykloje 2024.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus