VDU – nuotoliniai parengiamieji kursai abiturientams

6105 5

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kovo 13 – balandžio 29 dienomis abiturientus kviečia į nemokamus parengiamuosius kursus, skirtus pasiruošti artėjantiems brandos egzaminams. Nuotoliniu būdu vyksiančiuose kursuose abiturientai turės galimybę gauti naudingos informacijos iš dėstytojų, rasti atsakymus į iškilusius klausimus, diskutuoti bei pasitikrinti savo sukauptas žinias.

VDU  kviečia abiturientus į  nuotoliniu būdu šešias savaites vyksiančius lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, biologijos bei istorijos parengiamuosius kursus. Kursai vyks VDU nuotolinių studijų interaktyvioje platformoje, kurioje kiekvieną savaitę bus gilinamasi į skirtingo dalyko specifiką. Su abiturientais dirbs vieni geriausių savo sričių ekspertai, kurie pateiks gaires į ką svarbu atkreipti dėmesį ruošiantis brandos egzaminams bei siekiant geriausių rezultatų, taip pat pateiks užduočių sprendimo pavyzdžių ir atsakys į abiturientų užduodamus klausimus.

Parengiamieji kursai abiturientams prasidės nuo kovo 13 d. ir tęsis iki balandžio 29 dienos pagal pateiktą konsultacijų tinklelį.

Lietuvių kalbos ir literatūros kursai vyks pirmadieniais;

Biologijos kursai vyks trečiadieniais;

Istorijos kursai vyks ketvirtadieniais;

Matematikos kursai  (formuojami du srautai) vyks šeštadieniais.

Vietų skaičius ribotas, todėl registracija būtina. Užsiregistravę asmenys apie prisijungimą prie nuotolinių konsultacijų bus informuoti elektroniniu paštu, kurį nurodys registracijos anketoje. Registracija į kiekvienos savaitės parengiamuosius kursus bus vykdoma atskirai. Savaitę po Velykų, per moksleivių atostogas, konsultacijos nevyks, šiuo metu abiturientų REGISTRACIJA vyksta į balandžio 3-8 d. vyksiančius kursus. 

Užsiregistruoti į konsultaciją galima likus ne mažiau nei 24 val. iki jos pradžios. Registracija į konsultacijas stabdoma užsipildžius visoms vietoms.

Registracijos etapai:

Registracijos į konsultacijas pirmiausia bus skelbiamos socialinio tinklo Facebook grupėje VDU moksleiviams

Daugiau informacijos dėl parengiamųjų kursų galite teirautis:

El. paštu: vdu@vdu.lt bei šiuo telefono numeriu – 837 323206

Komentarai

Aida

akuokstyte@gmail.com

Agnė Ralovėcaitė

Agnė

adomas

adas.domantas@gmail.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus