VDU mokytojus kviečia dalyvauti virtualiuose seminaruose

9237 12

Balandžio 6 dieną Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) organizuoja virtualius seminarus mokytojams, mokyklų ir gimnazijų darbuotojams bei vadovams. Profesinio tobulėjimo mokymų metu mokyklų atstovai galės pagilinti bei praplėsti žinias pagal savo mokomą dalyką ar pasirinkti bendrojo ugdymo seminarą.

Iki keturių akademinių valandų trukmės užsiėmimuose VDU dėstytojai dalinsis savo žiniomis bei patirtimi. Šie seminarai – tai puiki galimybė įgyti žinių, užmegzti ryšius, kurie pravers tiek profesinėje, tiek ir asmeninėje veikloje.

VDU mokyklų atstovams siūlo daugiau kaip 20 seminarų skirtingomis temomis,  iš kurių kiekvienas galės atrasti sau aktualų ir tinkamą. Registruojantis rekomenduojama rinktis savo srities arba bendrojo ugdymo seminarą. Svarbu atkreipti dėmesį, kad vienu laiku vyks keli skirtingų sričių seminarai. Mokyklų atstovai visos dienos metu gali dalyvauti trijuose seminaruose pasirenkant po vieną atskirai iš vykstančių nuo 9 val., nuo 12 val. ir nuo 15 val.

Kiekvienam dalyviui bus išduodami pažymėjimai. Seminarai yra nemokami.

Registracija yra būtina. Visuose seminaruose vietų skaičius yra ribotas.

REGISTRACIJA BAIGTA

Apie prisijungimą prie virtualių seminarų mokytojai bus informuojami likus 2 dienoms iki renginio registracijos anketoje nurodytu elektroniniu paštu.

Seminarų sąrašas

Laikas: 9:00 – 11:15

Laikas: 12:00 – 14:15

Laikas: 15:00 – 16:00

Komentarai

Dalia

Labai svarbi šiuo metu individualios pagalbos mokiniui teikimo sistema, ugdymo(si) diferencijavimas, nes daugėja mokinių, turinčių spacialiuosius ugdymo poreikius

Dalia

Šiuo metu ypač aktualūs klausimai kaip įgalinti mokinius veikti nuotolinio mokymo aplinkose? Kaip ugdyti mokinių kompetencijas? Kaip pasirinkti ir naudoti skaitmenines technologijas? Kaip ugdyti kritinį-kūrybinį mąstymą? Kaip kurti bendradarbiavimu grindžiamą mokymosi kultūrą? Ačiū

Vida

Ačiū.

Odeta

Pasigedau Vilmos Žydžiūnaitės paskaitų🤔

Dalia

Laba diena, kaip užsiregistruoti į seminarą?

Vytauto Didžiojo Universitetas

Laba diena, kviečiame užpildyti registracijos anketą: https://www.apklausk.lt/s/6054833a6efc8

Loreta

Laba diena, gal galite patikslinti apie ką bus ši paskaita "Vertybių kaita: kartų skirtumai" dr. Vylius Leonavičius.

Justina

Sveiki, norėčiau registruotis į Vidos Mildažienės seminarą apie STEAM, bet jo registracijos sąraše nėra... Ar tai klaida, ar paskaita atšaukta?

Vytauto Didžiojo Universitetas

Laba diena, prof. Vidos Mildažienės seminaras apie STEAM mokymą registracijos anketoje yra, vietų seminare dar taip pat yra. Kviečiame registruotis.

Nerutė Augustonytė

Sveiki, Kodėl man neleidžia registruotis: bandžio 6 d. 9 val. į seminarą Smagi chemija STEAM pamokoje....

Aldona

Laba diena. Kaip reikėtų atšaukti dalyvavimą seminaruose " Menas, istorija, medijos" , "Personalizuotas ugdymas kaip galimybė gerinti kiekvieno mokinio mokymąsi", esu užsiregistravusi, bet negalėsiu dalyvauti, nes mokykla 6 -7- 8 d. organizuoja bendras veiklas - seminarus. Gal kas norėtų dalyvauti.

Judita

Laba diena, norėjau paklausti ar reikės mokėti už pažymėjimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus