VDU kviečia pedagogus į perkvalifikavimo studijas

1814 6

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia pedagogus į perkvalifikavimo studijas. Pedagogų perkvalifikavimo programose galima rinktis šiuos modulius: Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas, Pradinis ir priešmokyklinis ugdymas, Specialioji pedagogika, Logopedija*. Modulinė programa pedagogams suteikia galimybę mokyti antro mokomojo dalyko ir dirbti pagal antrą specializaciją.

Studijų vykdymas ir priėmimas

Paraiškos dalyvauti perkvalifikavimo studijose priimamos internetu nuo 2021 m. birželio 1 d. iki 2021 m. birželio 30 d. 23:59 val.

Reikalavimai pareiškėjams, turintiems pedagogo kvalifikaciją ir norintiems įgyti papildomą dalykinę kompetenciją/specializaciją (ir teisę mokyti  antro dalyko):

 • aukštasis ar jam prilygintas išsilavinimas;
 • pedagogo kvalifikacija;
 • pareiškėjas dirba/ketina dirbti mokytoju / auklėtoju / švietimo pagalbos specialistu švietimo įstaigoje, įgyvendinančioje ikimokyklinio, pradinio, pagrindinio ar vidurinio ugdymo programas, ir nori įgyti papildomą dalykinę kompetenciją.

*Pastaba dėl Logopedijos modulio: Gali rinktis asmenys, turintys bakalauro laipsnį (arba jam prilygstančią kvalifikaciją) ikimokyklinio ugdymo, pradinio ugdymo, lietuvių kalbos filologijos (su pedagogo kvalifikacija), specialiosios pedagogikos srityse. Stojant į Logopedijos modulį tikrinama tartis. 

Visos modulinės programos yra 90 kreditų apimties, studijų trukmė – 1,5 metų (3 semestrai).

Studijos yra mokamos. Vieno semestro kaina – 1713 Eur.

Programų vykdymas pritaikytas dirbantiems. Paskaitos vyksta penktadieniais (po pietų) ir šeštadieniais, konsultacijos su dėstytojais organizuojamos nuotoliniu būdu – vakariniu metu po darbo. Visa studijavimui reikalinga medžiaga ir užduotims atlikti svarbi informacija pateikiama virtualioje Moodle aplinkoje.

Dokumentų pateikimas

Prašymai studijuoti pateikiami internetu (prisijungus pasirinkti prašymo formą „Priėmimo į pedagogų perkvalifikavimo modulius forma“).

Internete užpildžius prašymą reikia įkelti šių dokumentų kopijas:

 • Aukštojo mokslo baigimo diplomų kopijos (VDU absolventams, baigusiems 2001 metais ir vėliau pateikti nereikia);
 • Diplomų priedėlių kopijos (VDU absolventams, baigusiems 2001 metais ir vėliau pateikti nereikia);
 • Paso asmens duomenų puslapio kopija arba asmens tapatybės kortelės kopija (VDU absolventams, jei nesikeitė duomenys, pateikti nereikia);
 • Dokumento, patvirtinančio pavardės ar vardo keitimą, jeigu ne visi pateikiami dokumentai yra ta pačia pavarde ar vardu;

Pateikus dokumentus, rekomenduojame pasitikrinti, ar pateiktas prašymas sistemoje tikrai yra, dar kartą prisijungiant. Atkreipkite dėmesį, kad į sistemą įkeliamų dokumentų apimtis neturi būti didesnė, nei nurodyta sistemoje.

Rezultatų paskelbimas

Atrankos į modulius posėdžiai vyks liepos  6-7  d., nuotolinės konferencijos būdu. Posėdžių tvarkaraštis bus paskelbtas atskiru pranešimu VDU Švietimo akademijos internetiniame puslapyje. Atrankos posėdyje pretendentams dalyvavimas privalomas.

Daugiau informacijos:

 • Švietimo akademija Kaune
 • Studijų koordinatorė Vaida Lukšienė
 • El. paštas vaida.luksiene@vdu.lt
 • Telefonas (8 37) 327875
 • Švietimo akademija Vilniuje
 • Studijų koordinatorė Romutė Šainer
 • El. paštas romute.sainer@vdu.lt
 • Telefonas (8 610) 67 303

Komentarai

Julita

Laba diena, noriu stoti į logopedijos perkvalifikavimo studijas, ar galiu, jei turi vokiečių filologijos bakalaurą, pedagogo kvalifikaciją ir pradinio ugdymo modulį? T.y. Bakalauras ne ugdymo, o fililologijos mokslų?

VDU ŠA

Galite.

Neringa

laba diena, Esu baigusi socialinės pedagogikos studijas Vilniaus kolegijoje. Ar galiu persikvalifikuoti į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo specialistą? Ačiū

VDU ŠA

Taip, galite.

Nijolė

Sveiki, norėčiau sužinoti ar logopedijos modulis bus ir Vilniuje? Ačiū

Jolanta

Laba diena, noriu stoti į logopedijos perkvalifikavimo studijas, ar galiu, jei turiu edukologo bakalaurą, auklėtojos kvalifikaciją? Ačiū

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus