VDU kviečia dalyvauti projekto „Tęsk“ pedagoginėje stažuotėje

2355 1

Vytauto Didžiojo universitetas kviečia dalyvauti pedagoginėje projekto „Tęsk“ stažuotėje. Pradedantieji pedagogai, kurie yra įdarbinti ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas įgyvendinančiose švietimo įstaigose (arba ketinantys įsidarbinti iki 2020 09 01), kviečiami prisijungti prie pedagoginės stažuotės modelio išbandymo 2020–2021 m. m. projekte „Tęsk“.

Pradedantieji pedagogai, ketinantys dalyvauti pedagoginėje stažuotėje, turi atitikti šiuos reikalavimus:

 1. Turėti aukštąjį išsilavinimą.
 2. Turėti pedagogo kvalifikaciją.
 3. Pedagoginio darbo patirties požiūriu turi atitikti vieną iš šių sąlygų:
  3.1. 2020–2021 mokslo metai bus pirmieji pedagoginio darbo metai;
  3.2. Turi pedagoginio darbo patirties, tačiau dirbo dar neturėdami pedagogo kvalifikacijos;
  3.3. Turi iki 12 mėn. ankstesnės pedagoginio darbo patirties ir grįžta į pedagoginį darbą po ne mažiau kaip 5 metų pertraukos;
  3.4. Grįžta dirbti pedagoginį darbą po 10 metų ar ilgesnės pertraukos.

Atkreipiame dėmesį, kad registracijos anketą galima pildyti iki 2020 m. rugpjūčio 26 d. Anketą gali užpildyti pradedantysis pedagogas (sutaręs dėl dalyvavimo projekte su švietimo įstaigos vadovu) arba švietimo įstaigos vadovas, sutaręs su stažuotės vadovu ir mentoriumi (galima skirti du mentorius, atsižvelgiant į būsimojo stažuotojo planuojamas tobulinti kompetencijas).

Registracijos anketa 

Pasibaigus atrankos etapui, per 5 darbo dienas atrankos komisijos nariai aukštosiose mokyklose informuos asmeniškai visus dalyvius jų registracijos anketoje nurodytu el. pašto adresu apie atrankos rezultatus.

2020–2021 m. m. projekto dalyviai turės galimybę tobulinti profesines kompetencijas mokymuose, dalyvauti grupinėse ir individualiose supervizijose, refleksijose, bus organizuojami projekte dalyvaujančių mokyklų gerosios patirties dalinimosi vizitai. Mentoriai galės dalyvauti užsienio stažuotėje, o švietimo įstaigų pedagogams bus sudarytos galimybės tobulinti savo profesines kompetencijas mokymuose.

Vytauto Didžiojo universitetas planuoja priimti 14 stažuotojų.

Daugiau informacijos

Komentarai

Erika

laba diena, kokia kaina?ir ar dar būtų galimybė dalyvauti, kolegės dalyvaus, o aš pavėlavau pateikti dokumentus, bet labai norėčiau ir saskykite, prašau, gal galima nūtų daugiau apie šį projektą?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus