VDU išdalinti „Lietuvos mokytojas 2023“ apdovanojimai

318

Kovo 1 dieną iškilminga apdovanojimų ceremonija vyko Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Didžiojoje auloje, kurios metu paskelbti nugalėtojai aštuoniose kategorijose. Nugalėtojai buvo išrinkti susumavus skaitytojų ir vertinimo komisijos balsus.

Komisiją sudarė savo sričių profesionalai: švietimo, mokslo ir sporto viceministras, atsakingas už bendrąjį ugdymą Ramūnas Skaudžius, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos kanclerė prof. dr. Lina Kaminskienė, ilgametis pedagogas, buvęs Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos direktorius Miša Jakobas, Nacionalinės švietimo agentūros (NŠA) direktorė Rūta Krasauskienė, Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) patarėjas švietimo ir kultūros klausimais Jonas Mickus, lektorė, Pozityvios tėvystės laboratorijos įkūrėja, VDU Švietimo akademijos edukologijos mokslų dr. doc. Sigita Burvytė ir lrytas.lt redaktorius ir direktorius Tautvydas Mikalajūnas.

Į komisijos išrinktų projekto nugalėtojų rankas iškeliavo specialiai šiems apdovanojimams menininko Remigijaus Kriuko sukurtos stiklo skulptūros „Lietuvos mokytojas 2023“.

Projekte dalyvavo 560 mokytojų iš visos Lietuvos, sulaukta daugiau pusės milijono palaikymo balsų. Aktyvus palaikymas, kasdienis balsavimas tik įrodė visuomenės susidomėjimą ir švietimo bendruomenės narių vertinimą.

Apdovanoti mokytojai ir specialistai iš šių kategorijų: ikimokyklinio, pradinio, pagrindinio, vidurinio ir neformaliojo ugdymo. Taip pat apdovanotas švietimo pagalbos specialistas, švietimo lyderis ir specialistas, dirbęs su išskirtinai jautriomis grupėmis, kuriam specialų apdovanojimą įsteigė portalas lrytas.lt.

Kviečiame susipažinti su mokytojais ir specialistais, kuriems atiteko garbingi projekto „Lietuvos mokytojas 2023“ apdovanojimai:

  •  Ikimokyklinio ugdymo mokytoja – Kauno Aleksandro Stulginskio mokyklos mokytoja Edita Utyrienė;
  • Pradinio ugdymo mokytoja – Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokyklos mokytoja Edita Komarovienė;
  • Pagrindinio ugdymo mokytoja – Klaipėdos Litorinos mokyklos Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Sigita Koroliovė;
  • Vidurinio ugdymo mokytojas – Rokiškio rajono Kamajų Antano Strazdo gimnazijos matematikos mokytojas Arvydas Uldinskas;
  • Neformalaus ugdymo mokytoja – Sporto klubo „Okinava“ karatė kiokušin mokytoja Diana Mačiūtė; Švietimo pagalbos specialistė
  • Šakių rajono Švietimo pagalbos tarnybos logopedė ir specialistė Diana Jazukevičienė;
  • Specialusis apdovanojimas už darbą su itin jautriomis grupėmis įteiktas Vilniaus lietuvių namų Migrantų mokymo koordinatorei Gretai Botyriūtei-Skiotienei;
  • Švietimo lyderis – Kauno lopšelio-darželio „Vilnelė“ direktorius Rolandas Bulotas.

Iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje gausiai susirinkę švietimo bendruomenės nariai, projekto draugai ir rėmėjai ovacijomis lydėjo apdovanojimus bei VDU muzikos pedagogikos studentų ir dėstytojos, dainininkės Vaidos Genytės pasirodymus. Ceremonijos svečius sveikino švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė, Respublikos Prezidento patarėja Vilma Bačkiūtė, VDU rektorius prof. Juozas Augutis ir kiti švietimo bendruomenės atstovai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus