VDU EVF vyko Sporto verslo vadybos studijų programos gyvoji sesija

Sausio 16–20 dienomis VDU Ekonomikos ir vadybos fakultete vyko magistrantūros studjų programos „Sporto verslo vadyba“ (angl. Sports Business MBA by EB Institute and Vytautas Magnus university) gyvoji sesija.

Sesijoje dalyvavo pirmo ir antro kurso studentai, kurie gynėsi kursinius bei baigiamuosius darbus ir klausėsi specialių paskaitų, kurias skaitė kviestiniai pranešėjai. Tarp jų – Lietuvos sporto agentūros direktorius Mindaugas Špokas, Lietuvos krepšinio federacijos, Lietuvos krepšinio lygos, Kauno ledo arenos, Vilniaus miesto savivaldybės, Lietuvos futbolo federacijos, Žalgirio arenos darbuotojai ir kiti. Paskaitose studentai galėjo sužinoti daugiau apie sporto vadybą, finansus, ekonomiką ir rinkodarą, infrastruktūros vadybą ir kitus klausimus.

Studentai taip pat turėjo galimybę apžiūrėti Kauno sporto infrastruktūros objektus – Kauno ledo areną, Žalgirio areną ir jos užkulisius, Žalgirio arenos baseiną, S. Dariaus ir S. Girėno stadioną, Lietuvos krepšinio namus, Prezidento Valdo Adamkaus sporto centrą ir kt.

„V. Adamkaus sporto centre studentai tikėjosi pažaisti krepšinį, tačiau nuvykus ten jų laukė staigmena – VDU sporto centro salėje jų laukė Lietuvos integruoto sporto asociacijos atstovai ir Lietuvos vežimėlių krepšinio rinktinės nariai su Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos prezidentu Kęstučiu Skuču ir žaidžiančiuoju treneriu Vytautu Skuču priešakyje. Studentai kartu su neįgaliaisiais žaidė integruotą krepšinį“, – pasakoja VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto prodekanas studijoms dr. Mantautas Račkauskas.

Sausio 20-ąją Kauno Žalgirio arenos amfiteatre vyko iškilminga diplomų įteikimo šventė, skirta Ekonomikos ir vadybos fakulteto bei Eurolygos krepšinio instituto vykdomos studijų programos „Sporto verslo vadyba“ absolventams. Programos absolventus sveikino VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanė doc. dr. Rita Bendaravičienė, prodekanas dr. Mantautas Račkauskas, Kauno „Žalgirio“ generalinis direktorius, VDU EVF absolventas Paulius Motiejūnas, taip pat – Eurolygos krepšinio instituto atstovas ir VDU EVF absolventas Miguel Ferreira.

Po intensyvios sesijos Kaune, savo magistro baigiamuosius darbus apgynę studentai džiaugėsi per studijas įgytomis žiniomis bei užmegztais bičiulystės ryšiais, o jų vakarą vainikavo pilnutėlėje arenoje kartu pasitikta Kauno „Žalgirio” pergalė prieš Belgrado „Crvena Zvezda”.

Unikali magistrantūros studijų programa, kurios partneriu Eurolygos krepšinio institutas pasirinko VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetą, šiais metais skaičiuoja jau penktąją absolventų kartą. Daugiau informacijos apie programą galite rasti čia.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *