VDU doktorantai kviečiami dalyvauti seminare apie bioįvairovę

Šių metų kovo 22 d., nuo 10:00 val., Vytauto Didžiojo universitete (Universiteto g.10 – 433 aud., III rūmai, Akademija, Kauno raj.) organizuojamas bendras VMTI Inovatyvios medicinos centro, Gamtos tyrimų centro ir VDU Biologijos mokslų krypties doktorantų seminaras „Nuo eksperimento iki bioįvairovės: biologijos doktorantų tyrimų kelias”.

Šis seminaras yra skirtas mokslininkų bendruomenei susivienyti, dalintis idėjomis ir skatinti akademinį dialogą. Tai puiki proga išgirsti naujausias tyrėjų pažangos ataskaitas, aptarti šiuolaikinius mokslinius iššūkius bei kartu kurti ateities perspektyvas.

Doktorantų seminaras bus įdomus ir įvairialypis – jame dalyvaus Biologijos mokslų krypties doktorantai, kurie pristatys savo tyrimų tematiką bei rezultatus. Tai puiki galimybė įgyti naujų įžvalgų į įvairias mokslo sritis ir sukurti kokybišką akademinį bendradarbiavimą.

Organizacinis komitetas:

Pirmininkas:

prof. dr. Algimantas Paulauskas

Nariai:

Dr. Asta Aleksandravičienė

Dr. Jurga Jankauskienė

Dr. Almantas Šiaurys

Mokslinis komitetas:

Pirmininkė

prof. dr. Jana Radzijevskaja

Nariai:

prof. dr. Gediminas Brazaitis

prof. dr. Vincas Būda

dr. Dalius Butkauskas

prof. habil. dr. Regina Gražulevičienė

prof. dr. Vytautas Kašėta

prof. dr. Vitalij Novickij

prof. dr. Algimantas Paulauskas

dr. Augustas Pivoriūnas

prof. dr. Elena Servienė

Laukiame visų su nekantrumu ir džiaugiamės galėdami sugrąžinti mokslininkų bendruomenę į gyvybingą ir įkvepiančią diskusijų aplinką. Iš anksto dėkojame visiems dalyviams už jų įnašą ir bendradarbiavimą!

Informuojame, kad renginyje gali būti filmuojama ir/ar fotografuojama ir Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *