VDU – diplomų įteikimo šventės absolventams

Diplomai

Sausio 22-24 ir vasario 13 dienomis Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia dalyvauti šventiniuose diplomų įteikimo renginiuose.

Kaip ir kasmet, naujieji absolventai pasidalins šios ypatingos progos džiaugsmu su visais šventės dalyviais ir šiltai atsisveikins su savo Alma Mater.

VDU Žemės ūkio akademijoje iš viso bus įteikti 128 diplomai, Švietimo akademijoje – 198, Ekonomikos ir vadybos fakultete – 39 , Gamtos mokslų fakultete – 3, Humanitarinių mokslų fakultete – 9, Menų fakulete – 17, Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete – 56, Socialinių mokslų fakulete – 34 , Teisės fakultete – 33. Iš viso VDU pasveikins daugiau kaip penkis šimtus naujų absolventų.

Maloniai kviečiame visą universiteto bendruomenę, artimuosius ir draugus dalyvauti šventiniuose renginiuose.