VDU dešimtokus kviečia į PUPP parengiamuosius kursus

14360 4

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) dešimtokus kviečia į nemokamus parengiamuosius kursus, skirtus pasiruošti artėjančiam pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimui (PUPP). Nuotoliniu būdu kovo 19 – balandžio 20 dienomis vyksiančiuose kursuose dešimtokai turės galimybę gauti naudingos informacijos iš mokytojų, rasti atsakymus į iškilusius klausimus, diskutuoti bei pasitikrinti savo sukauptas žinias.

Keturias savaites truksiantys lietuvių kalbos ir literatūros bei matematikos parengiamieji kursai vyks VDU nuotolinių studijų interaktyvioje platformoje, kurioje kiekvieną savaitę bus gilinamasi į skirtingo dalyko specifiką. Su dešimtokais dirbs vieni geriausių savo sričių ekspertai, kurie pateiks gaires, į ką svarbu atkreipti dėmesį ruošiantis PUPP bei siekiant geriausių rezultatų, taip pat pateiks užduočių sprendimo pavyzdžių ir atsakys į moksleivių užduodamus klausimus.

Parengiamieji kursai dešimtokams prasidės nuo kovo 19 d. ir tęsis iki balandžio mėnesio galo pagal pateiktą konsultacijų tinklelį.

Matematikos parengiamieji kursai vyks antradieniais 15:45-17:15; lietuvių kalbos ir literatūros parengiamieji kursai vyks šeštadieniais 11:15-12:45.

Vietų skaičius ribotas, todėl registracija būtina. Užsiregistravę asmenys apie prisijungimą prie nuotolinių konsultacijų bus informuoti elektroniniu paštu, kurį nurodys registracijos anketoje. Registracija į kiekvienos savaitės parengiamuosius kursus bus vykdoma atskirai – tai reiškia, kad užsiregistravus į pirmos savaitės kursus prisijungimo nuorodos į antros ar trečios savaitės kursus negausite. Savaitę po Velykų, per moksleivių atostogas, konsultacijos nevyks, tuo metu vyks registracija į balandžio 9-13 d. vyksiančius kursus.

Registracijos etapai:

Registracija į kursus stabdoma užsipildžius visoms vietoms.

Daugiau informacijos dėl parengiamųjų kursų galite teirautis:

El. paštu: vdu@vdu.lt bei šiuo telefono numeriu – 837 323206

Komentarai

Laima

Sveiki. Registruotis kokia forma: telefonu, el paštu ar bus patalpinta vėliau kokia nuoroda?

Vytauto Didžiojo universitetas

Sveiki, registracijos nuorodą į kovo 19-23 d. kursus bus patalpinta kovo 13 dieną.

Goda

Laba diena norėčiau užsiregistruoti į matematikos funkcijų (3.26) ir lygties ir nelygybius (3.19) kursus Ir lietuvių kalbos pažinimo ir vartojimo užduotis (4.20) ir Teksto kūrimo užduotis (4.13)

Irena

Sveiki, kur yra patalpinta registracijos nuoroda?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus