VDU Botanikos sode – parodos „Meilė kalba“ atidarymas

373

Spalio 28 d., šeštadienį, 15 val. VDU Botanikos sodo oranžerijoje (Ž. E. Žilibero g. 6, Kaunas) vyks kūrybinio dueto – fotografės Simonos Tiškės (SiTiart photography) ir dekoratorės – floristės Blossom by Kristina foto paveikslų ir floristinių darbų paroda „Meilė kalba“, atspindinti metų laikus.

Parinktos erdvės, augalai ir personažai atspindi besikeičiančios gamtos cikliškumą, perteikia sezoniškumą per vestuvių floristikos ir fotografijos aspektą. Visas ciklas buvo sukurtas VDU Botanikos sode.

Kaip sako autorės, parinkdamos skirtingas erdves, norėjo palydėti žiūrovą ten, kur jis galbūt nėra buvęs. O tuo pačiu parodyti botanikos sodo augalų grožį ir įvairovę.

„Didžiausią įspūdį paliko augalų paieška natūralioje botanikos parko aplinkoje žiemos metu. Kaip dabar pamenu: braidžioju keletą valandų per sniegą ir ieškau gražiausių mano akiai pusnyse paskendusių medžio šakų, sustabarėjusių ir sudžiūvusių gėlių žiedynų ar kekių. Batai permirkę, pirštai sulediję, automobilio bagažinė ir sėdynės šlapios ir purvinos. Taip gimė gruodžio ir vasario mėnesių floristinės kompozicijos projekto „Meilė kalba“ nuotraukoms“, – įspūdžiais dalinasi autorės.

Kviečiame į neeilinę kelionę per metų laikus su menininkėmis – jų parodos atidaryme:

LAIKAS: spalio 28 d., šeštadienį, 15 val.

VIETA: VDU Botanikos sodo oranžerija.

Kartu su paveikslais bus pristatomas ir 2024 m. kalendorius bei foto knyga

Botanikos sodo lankytojai darbais galės grožėtis iki gruodžio mėn.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus