VDU Botanikos sode kuriasi „Dėdės Gedo elfų“ kaimelis

362

Vos sprindžio dydžio nameliai su miniatiūrinėmis detalėmis ima dygti Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Botanikos sode. Link vaikų žaidimų aikštelės keliaujantys smalsieji sodo lankytojai turi būti akyli – senuose kelmuose ar medžių pašaknėse jie gali išvysti ir gėrėtis Gedimino Visockio kūriniais.

Kiekvienas kruopščiai įrengtas „Dėdės Gedo elfų“ nameliukas – unikalus, su sava istorija ir savais gyventojais. Tiesa, šių gyventojų lankytojai tikriausiai nepamatys, nes mažieji elfai ir jų lietuviškieji pusbroliai kaukučiai geba labai gerai slapstytis. Tačiau užrašai virš mažulyčių durelių pasakos apie būsto gyventoją ir leis skleistis čia vykstančioms istorijoms. Šiuo metu jau galima surasti penkis namelius, kiti penki po vieną vis išdygs netoli vaikų žaidimų aikštelės.

„Kiekvienas namelis yra savitas, sukurtas iš gamtinių medžiagų, tad organiškai įsilieja į aplinką. Jų gamyba reikalauja daug kantrybės – kiekviena detalė atidžiai apgalvota ir sukurta kaip miniatiūrinė tam tikrų objektų kopija. Esu tikras, kad namelių paieškos taps smagus užsiėmimas ne tik vaikams, o  istorijos žadins fantaziją“, – pasakojo Gediminas.

Numatoma, kad „Dėdės Gedo elfų“ kaimelyje vyks edukaciniai užsiėmimai, tad kviečiame sekti VDU Botanikos sodo informaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus