VDU Botanikos sodas savaitgalį užsipildys 3×3 krepšinio šurmuliu

Jau netrukus startuoja naujai įkurtos Lietuvos 3×3 krepšinio lygos sezonas! Šį šeštadienį nuo 10:30 val. (05.14) VDU Prezidento Valdo Adamkaus sporto centre vyks „ELITO“ grupės kovos, o sekmadienį (05.15) nuo 10:30 val. „Hoptrans“ arenoje, kuri šiemet bus įsikūrusi VDU Botanikos sode, žiūrovų lauks „PRO“ grupės krepšininkų susidūrimas.

„Visi galvojame apie Paryžių, bet iki jo laukia ilga kelionė, pirmiausia, į Lietuvos žiūrovų širdį, – sakė Lietuvos 3×3 krepšinio lygos prezidentas J. Okunis. – Norime, kad augtų susidomėjimas šia sporto šaka, atsirastų palaikymo kultūra. Noriu pasidžiaugti, jog „Hoptrans 3×3“ arena šiemet įsikurs Kaune, VDU Botanikos sode. Neabejoju, jog ši vieta vasarą taps tikru traukos centru“.

Šį sekmadienį „PRO“ varžybose dalyvaus 7 komandos: VDU, „Gargždų pramogos-Ramibėlė“, Trakų „GEALAN“, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, Palanga, BC „Jūsų Panevėžys“ ir „Ukraine-Kelts“. Kitos 5 komandos patenka iš „ELITO“ varžybų.

Atvykite į VDU Botanikos sodą ir gamtos apsuptyje stebėkite geriausių šalies 3×3 krepšininkų kovas! Būtent ši vieta šiemet taps ne tik krepšinio traukos centru, bet ir visų vasarą laukiančių renginių bei koncertų vieta. Įėjimas savaitgalį į renginius – NEMOKAMAS. Šeštadienio varžybų transliaciją taip pat galėsite stebėti 3×3 krepšinio asociacijos Facebook ir Youtube paskyrose, sekmadienį – Go3 televizijoje.

Visas naujienas sekite Facebook ir Instagram paskyrose.

Rodyti visus komentarus