VDU Botanikos sodas savaitgalį užsipildys 3×3 krepšinio šurmuliu

171

Jau netrukus startuoja naujai įkurtos Lietuvos 3×3 krepšinio lygos sezonas! Šį šeštadienį nuo 10:30 val. (05.14) VDU Prezidento Valdo Adamkaus sporto centre vyks „ELITO“ grupės kovos, o sekmadienį (05.15) nuo 10:30 val. „Hoptrans“ arenoje, kuri šiemet bus įsikūrusi VDU Botanikos sode, žiūrovų lauks „PRO“ grupės krepšininkų susidūrimas.

„Visi galvojame apie Paryžių, bet iki jo laukia ilga kelionė, pirmiausia, į Lietuvos žiūrovų širdį, – sakė Lietuvos 3×3 krepšinio lygos prezidentas J. Okunis. – Norime, kad augtų susidomėjimas šia sporto šaka, atsirastų palaikymo kultūra. Noriu pasidžiaugti, jog „Hoptrans 3×3“ arena šiemet įsikurs Kaune, VDU Botanikos sode. Neabejoju, jog ši vieta vasarą taps tikru traukos centru“.

Šį sekmadienį „PRO“ varžybose dalyvaus 7 komandos: VDU, „Gargždų pramogos-Ramibėlė“, Trakų „GEALAN“, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, Palanga, BC „Jūsų Panevėžys“ ir „Ukraine-Kelts“. Kitos 5 komandos patenka iš „ELITO“ varžybų.

Atvykite į VDU Botanikos sodą ir gamtos apsuptyje stebėkite geriausių šalies 3×3 krepšininkų kovas! Būtent ši vieta šiemet taps ne tik krepšinio traukos centru, bet ir visų vasarą laukiančių renginių bei koncertų vieta. Įėjimas savaitgalį į renginius – NEMOKAMAS. Šeštadienio varžybų transliaciją taip pat galėsite stebėti 3×3 krepšinio asociacijos Facebook ir Youtube paskyrose, sekmadienį – Go3 televizijoje.

Visas naujienas sekite Facebook ir Instagram paskyrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus