VDU bendradarbiaus su nacionaliniu muziejumi „LDK valdovų rūmai“

118

Lapkričio 24 d., trečiadienį, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) rektorius prof. Juozas Augutis pasirašė bendradarbiavimo sutartį su nacionalinio muziejaus „Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai“ direktoriumi Vydu Dolinsku.

Sutartimi numatoma, kad VDU su muziejumi užmegs socialinę partnerystę ir bendradarbiaus siekiant abipusiai naudingų tikslų. Planuojama rengti bendrus mokslinius, edukacinius, pažintinius, kultūrinius projektus, organizuoti konferencijas, seminarus, parodas ir kitus renginius. Ketinama bendradarbiauti įgyvendinant VDU studentų praktinio mokymo klausimus, savanorystės muziejuje programas ir t. t. Esant galimybei, muziejaus ir universiteto atstovai teiks neatlygintinas konsultacijas ir ekspertines išvadas įvairiais aktualiais klausimais savo kompetencijos ribose.

Tarp sutartyje įvardytų VDU įsipareigojimų – skatinti universiteto studentus atlikti mokomąją praktiką muziejuje, kviesti muziejaus darbuotojus dalyvauti VDU vykdomuose projektuose ir renginiuose bei studijų kokybės užtikrinimo procese ir kt. Muziejus savo ruožtu įsipareigoja sudaryti sąlygas studentams ir dėstytojams neatlygintinai mokslo tikslais naudotis muziejaus rinkiniais ir biblioteka bei susipažinti su muziejaus nuolatinėmis ekspozicijomis ir parodomis, siūlyti studentams temas praktinėms užduotims ar moksliniams darbams ir t. t.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus