VDU bendradarbiaus su farmacijos įmone UAB „Escolit“

Spalio 12 d. vykusio VDU Rektorato posėdžio metu universiteto rektorius prof. Juozas Augutis pasirašė bendradarbiavimo sutartį su farmacijos įmone UAB „Escolit“, atstovaujama gamybos direktoriaus Roman Yemchuk.

Šia sutartimi bus siekiama skatinti tarpusavio bendradarbiavimą rengiant ir tobulinant studijų programas, paskaitas, organizuojant studentų praktikas, rengiant ir atliekant bendrus projektus.

Pasak VDU Gamtos mokslų fakulteto dekano prof. dr. Sauliaus Mickevičiaus, tiek universitetui, tiek ir fakultetui ši sutartis yra labai svarbi. „Naujai įsikūrusi bendrovė ieško būsimų darbuotojų, tad džiaugiamės, kad įmonė kreipėsi į mūsų universitetą, suteikdama galimybes studentams atlikti praktiką su perspektyva įsidarbinti. Manau, kad šis bendradarbiavimas bus tikrai sėkmingas ir kartu vykdysime bendrus mokslinius tyrimus“, – kalbėjo dekanas.

Sutartimi universitetas įsipareigoja sudaryti sąlygas UAB „Escolit“ pasinaudoti universiteto moksliniais bei organizaciniais ištekliais bendriems projektams įgyvendinti ir renginiams organizuoti, kviesti įmonės atstovus dalyvauti VDU organizuojamose konferencijose, seminaruose, mokymuose ir kituose renginiuose bei bendradarbiauti ir skleisti informaciją organizuojant studentų mokomąsias praktikas bei įgytų žinių pritaikomumą darbo vietoje.

Tarp įmonės įsipareigojimų – kviesti universiteto darbuotojus bei studentus dalyvauti UAB „Escolit“ organizuojamose konferencijose, seminaruose, mokymuose ir kituose renginiuose, bendradarbiauti projektinėje veikloje, kuriant ir bendrai vykdant įvairius projektus.

UAB „Escolit“ yra įkurta Lietuvos ir Ukrainos akcininkų, siekiant vystyti mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros veiklą, medicinos ir farmakologijos srityse.