VDU atstovai lankėsi Eurazijos nacionaliniame universitete

Balandžio 25 d., trečiadienį, VDU ir kitų Lietuvos universitetų delegacija lankėsi Kazachstane, L. N. Gumiliovo Eurazijos nacionaliniame universitete (ENU). Delegacijai vadovavo Lietuvos ambasadorius Kazachstane Vytautas Naudužas ir VDU rektorius prof. Juozas Augutis.

Sveikinimo kalboje ENU rektorius Erlanas Sydykovas pristatė šios aukštosios mokyklos istoriją ir palaikomus tarptautinius ryšius. VDU rektorius prof. J. Augutis padėkojo universitetui už kvietimą, išreiškė norą toliau siekti efektyvaus bendradarbiavimo ir pristatė VDU bei Lietuvos istoriją.

Vytauto Didžiojo, Aleksandro Stulginskio ir Vilniaus Gedimino technikos universitetų dėstytojai, profesoriai aplankė ENU fakultetus, skaitė paskaitas studentams apie ekonomikos inžineriją, Lietuvos vidaus reikalų politiką, buhalterijos pokyčius, darnią miškotvarką ir t. t.

ENU Tarptautinių ryšių departamento darbuotojai susitiko su kolegomis iš VDU ir aptarė bendradarbiavimą dalyvaujant bendrose „Erasmus+“, akademinio mobilumo ir kt. programose, dėstytojų ir darbuotojų mainus,

VDU jau yra užmezgęs tvirtus ir aktyvius bendradarbiavimo ryšius su ENU. Nuo 2012 metų Vytauto Didžiojo universitete pagal mobilumo programą studijavo jau 56 šio Kazachstano universiteto studentai.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *