VDU atstovai dalyvavo „Transform4Europe“ Strateginėje Asamblėjoje

184

Spalio 17-19 dienomis, Sarbriukeno mieste, Vokietijoje vyko “Transform4Europe” strateginė asamblėja, kurios metu Saro krašto universitete lankėsi apie 160 svečių iš visų aljanso universitetų. Renginys prasidėjo konferencija, kurioje universitetų atstovai analizavo, kaip aukštojo mokslo įstaigos galėtų padėti Europos Sąjungos vystymuisi ateityje, dalyviai stebėjo apvaliojo stalo diskusiją, dalyvavo praktinėse dirbtuvėse ir dalinosi savo įžvalgomis iš skirtingų Europos regionų. Pagrindinės konferencijos idėjos buvo vizualiai pateiktos grafiniuose konspektuose.

Vizito dienomis Sarbriukene vyko įvairių sričių ekspertų, mokslo darbuotojų ir „Transform4Europe“ valdymo organų susitikimai, kuriuose daugiausiai dėmesio skirta vykstančių aljanso veiklų analizei, diskusijoms apie universitetų įsitraukimą bei ateities veiklų planavimui.

Universitetų atstovai Sarbriukene turėjo galimybę geriau pažinti vieną iš „Transform4Europe” aljanso universitetų ir šio universiteto kraštą – visi susitikimai vyko Saro krašto universiteto miestelyje, kuriame šiuo metu yra daugiau nei 50 universiteto pastatų, taip pat dalyviams buvo organizuotos ekskursijos mieste, galimybė paragauti šiam kraštui būdingų patiekalų bei kitos kultūrinės veiklos.

Nuotraukos: Julian Adolph

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus