VDU absolventams iškilmingai įteikti diplomai

Sausio 26 ir 30 dienomis Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kvietė absolventus dalyvauti šventiniuose Diplomų įteikimo renginiuose.

VDU diplomai absolventams buvo iškilmingai įteikti VDU erdvėse.

Sausio 26 d. VDU Didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyko Ekonomikos ir vadybos, Humanitarinių mokslų, Informatikos, Menų, Politikos mokslų ir diplomatijos, Socialinių mokslų bei Teisės fakultetų studijų programų absolventų šventė. Švietimo akademijoje baigusiems pedagogų perkvalifikavimo modulių studijas buvo įteikti pažymėjimai. Tą pačią dieną VDU Žemės ūkio akademijos iškilmių salėje (Studentų g. 11, Akademija, Kauno r.) vyko VDU ŽŪA Bioekonomikos plėtros fakulteto absolventų šventė.

Sausio 30-ąją VDU Didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7) vyko Katalikų teologijos fakulteto absolventų šventė.

Sausio 26-osios diplomų įteikimų šventės galerija

Sausio 30-osios diplomų įteikimo šventės galerija