Universitete vyksta dėstytojų apklausa apie studijų kokybę

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) dėstytojai kviečiami dalyvauti atnaujintoje apklausoje apie studijų kokybę, kuri šiemet organizuojama dviem metodais: anketinės apklausos ir interviu.

Anketinėje apklausoje, kuri vyks iki gegužės 23 d., dėstytojų prašoma išsakyti savo nuomonę apie dėstymą ir profesinį tobulėjimą, studentų įsitraukimą į studijas, dėstymui sudaromas darbo sąlygas Vytauto Didžiojo universitete. Pateikta nuomonė ir pasiūlymai svarbūs gerinant studijų kokybę ir planuojant profesinį dėstytojų tobulėjimą. Nuorodą į apklausos anketą Studijų kokybės skyrius išsiuntė dėstytojams elektroniniu paštu.

Dėstytojai, kuriuos domina dalyvavimas interviu apie kokybiškas studijas lemiančius veiksnius, kviečiami iki gegužės 16 d. susisiekti el. paštu: edita.jurkonyte@vdu.lt Interviu rezultatai padės atskleisti išsamesnes įžvalgas apie studijų kokybę.