Universitete – moksleivius subursiantis renginys „Pamokos VDU“

1142

Lapkričio 18 dieną, penktadienį, nuo 10 val. Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia 10-12 klasių moksleivius į pamokas universitete. Šio renginio tikslas – paskatinti moksleivius giliau domėtis mokslu, pažadinti norą atrasti sau artimą studijų sritį ir kuo prasmingiau kartu išpildyti dienos pamokų tvarkaraštį.

Renginio metu universiteto dėstytojai yra pasirengę moksleiviams pateikti įsimintiną pamokų turinį – matematikos, lietuvių kalbos ir literatūros, istorijos ir anglų kalbos dalykų temomis. 

Dar vieną pamoką moksleiviai galės laisvai pasirinkti iš keleto siūlomų: „Ką galėčiau padaryti šiandien, kad teisingai pasirinkčiau rytoj?“,  „Priėmimas į studijas: paprasta kaip 2×2 – žinant keletą dalykų“ ir „Kaip suprasti politiką šiandien?“. Pasirinktų pamokų metu moksleiviai susipažins su studijų krypčių galimybėmis, tolesne jų nauda gyvenime tyrinėdami universitetą ir akademinę aplinką. 

Moksleiviams paruošta renginio programa atstos įprastą tvarkaraštį: penkios pamokos su pertraukomis. Keturios pamokos nustatytos universiteto, o paskutinioji kiekvieno dalyvio pasirenkama individualiai. 

Išsami programa:

Renginio programa parsisiųsti

Kada? 

Lapkričio 18 diena (penktadienis), nuo 10 val. 

Kur? 

Vytauto Didžiojo universitetas, V. Putvinskio g. 23, Kaunas

Registracija 

Moksleiviai savarankiškai registruojasi į vienos dienos pamokas universitete užpildydami anketą. Vietų skaičius ribotas.

Visi dalyvavusieji renginyje gaus tai patvirtinančias pažymas, kurias bus galima pateikti savo mokykloje. 

Daugiau informacijos:

  • VDU Studijų informacijos centras
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-102, Kaunas
  • Telefonas (8 37) 323 206, +370 65547241, +370 610 73160, +370 615 22359
  • El. paštas vdu@vdu.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus