Universitete – Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų debatai

387

Rugsėjo 17 d., ketvirtadienį, 18 val., VDU Didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyks 2020 m. LR Seimo rinkimų debatai, kuriuos organizuoja Akademinis politologų klubas kartu su VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetu.

Planuojamos pagrindinės debatų temos yra švietimas ir jo reformos, užsienio politikos klausimai dėl santykių su Baltarusija, Rusija ir kitomis valstybėmis bei Europos Sąjungos investicijų ir fondų pinigų paskirstymas, valdymas ir skaidrumas.

Renginyje dalyvauti pakviestos visos partijos, kurios dalyvaus 2020 LR Seimo rinkimuose. Atvykti sutiko dešimt partijų: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (J. Šiugždinienė), Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (partijos kandidatas dar nepatvirtintas), Lietuvos socialdemokratų partija (partijos kandidatas dar nepatvirtintas), Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis (R. Lopata), Laisvės partija (A. Armonaitė), Lietuvos socialdemokratų darbo partija (G. Kirkilas), Darbo partija (M. Puidokas), Lietuvos žaliųjų partija (partijos kandidatas dar nepatvirtintas), Centro partija – tautininkai (partijos kandidatas dar nepatvirtintas), Nacionalinis susivienijimas (V. Radžvilas).

Debatų moderatorius – Justas Paulikas.

Dėl ligos užsikrėtimo rizikos, viešuose renginiuose būtina išankstinė dalyvių registracija. Visi asmens duomenys yra renkami ligos prevencijos tikslais ir nebus perduodami trečiosioms šalims.

Daugiau informacijos

Registracija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.