„Transform4Europe“ mobilumo savaitė sukvietė į Lenkiją

218

Katovicų Silezijos universitete Lenkijoje vyko vienas didžiausių „Transform4Europe” renginių – mobilumo savaitė.  Penkias dienas vykęs renginys siūlė itin plačią programą – Silezijos universitete organizuotos paskaitos bei kursai, bendrų mokslinių tyrimų projektai, profesinio tobulėjimo paskaitos, seminarai, ekskursijos ir meno renginiai. „Transform4Europe“ universitetų atstovai daug dėmesio skyrė susitikimams, kuriuose pristatė savo universitetuose pritaikomas gerąsias praktikas.

Kartu su VDU delegacija į Lenkiją atvykusi Vytauto Didžiojo universiteto profesinio tobulėjimo mokymų lektorė Danguolė Kraskauskienė džiaugėsi galėdama būti tokio projekto dalimi. „Didelis malonumas turėti galimybę dalintis savo sukaupta patirtimi šioje daugiakultūriškoje bendruomenėje – tai tikrai labai įdomios patirtys. Esu dėkinga už naujai užmegztus ryšius ir nuostabias emocijas“, – teigė D. Kraskauskienė.

Renginys subūrė apie 300 dalyvių: Lenkijoje svečiavosi akademinio ir neakademinio personalo darbuotojai iš partnerinių universitetų ir studentai, tarp kurių buvo ir doktorantūros studijų programų tyrėjai. VDU doktorantė  Dovilė Uždavinytė drąsino studentus išnaudoti galimybes sudalyvauti tarptautiniuose projektuose. „Studijos neturi būti nuobodžios – padarykite jas linksmas ir pasiimkite visas jums suteikiamas galimybes“, – ragino Dovilė.

Studentų atstovės Ieva Vengrovskaja ir Gustė Žukauskaitė Lenkijoje kartu su partnerių universitetų studentais dalyvavo studentų tarybos susitikimuose. „Tai buvo pirmasis „Transform4Europe“ studentų tarybos susitikimas, kuriame galėjome dalyvauti gyvai. Tikime, kad ateityje bendradarbiavimo galimybės dar labiau prasiplės ir galėsime pasiūlyti dar daugiau bendrų veiklų studentams“, – teigė merginos.

Kviečiame peržiūrėti svarbiausius renginio momentus fotografijose ir vaizdo įraše:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus