Studijuok Kaune – rinkis VDU

1302

Kaunas tau limpa! Studijuok Vytauto Didžiojo universitete (VDU) ir įvertink visas miesto teikiamas galimybes.

DIDŽIAUSIA STUDENTŲ KONCENTRACIJA LIETUVOJE

Ar žinojai, kad Kaune yra didžiausia studentų koncentracija Lietuvoje? Šis faktas puikiai įrodo, kad Kaunas studentams limpa! Daugiau nei 33 tūkst. studentų kasmet studijuoja Kaune, kur juos pasitinka idealiai pritaikytos studijų erdvės, auditorijos ir laboratorijos. Mokantis čia, Erasmus+ bei kitos dvišalių mainų programos leis išbandyti studijas ir daugiau nei 82* užsienio valstybėse. Bet tarptautiškumo pojūtį tikrai patirsi ir Kaune, nes kas dešimtas čia – iš viso pasaulio. Nuolat atnaujinami universitetų ir kolegijų miesteliai – erdvė ir produktyviam mokslui, ir ramiam poilsiui.

KAUNAS PILNAS KULTŪROS

Tikriausiai girdėjai, kad Kaunas pilnas kultūros (ir net žurnalas toks yra).  Nuo Romainių iki Vaišvydavos mikrorajonų mieste bei nuo Čekiškės iki Taurakiemio seniūnijų Kauno rajone – „Kaunas 2022“ subūrė stiprias vietos bendruomenes, į kurių kultūrinę veiklą gali įsijungti ir Tu. Tačiau kultūra Kaune prasideda kasdieniuose pasivaikščiojimuose, nes gatvėse gali išvysti nuolat inicijuojamų naujų „Kauno akcentų“, bet ir unikalią tarpukario modernistinę architektūrą. 50 muziejų ir galerijų kupini parodų, vienos klasikinės ir nesenstančios, o kitos nuolat atsinaujina ir vėl iš naujo įaudrina. Kino, dramos ir muzikiniai teatrai leis ir pasijuokti, ir ašarą nubraukti. O kai norisi masiškų emocijų, jas atrasi „Žalgirio“ arenoje, karščiausiose krepšinio akistatose, ar ryškiausių pasaulio atlikėjų koncertuose.

ATRASK VISUS KAUNO SKONIUS

Nuo klasikinių kaunietiškų spurgų iki populiariausių gastro skonių iš tolimiausių pasaulio kampelių virtuvių. Nebrangus gatvės maistas iš maisto vagonėlių ir prabangūs restoranai ypatingoms progoms išskirtinėse lokacijose. Dešimtmečius skaičiuojančios vegetariškos ir veganiškos vietos, kurios savo siūlomais skoniais sužavės ir viską ragavusius. Nuo desertinių pasirinkimo apsals širdis, bet energiją palaikys rūšinės kavos. Kaune rasi gausybę vietų ir vakarinei daliai: vienur pailsėk nuo kasdienių rūpesčių ramiai ir jaukiai, o kitur – atsipalaiduok energingai ir triukšmingai – rinkis pagal save!

SPORTAVAI MOKYKLOJE? JUDĖK IR KAUNE

Dar nepakabink sportbačių ant vinies – studijuojant Kaune tikrai turėsi progą išbėgti į aikštelę. Tiksliau – net į 250 aikšteles. Kaune rasi 119 krepšinio, 65 futbolo ir 41 tinklinio aikšteles. Bet ne visas sportas tik su kedais: Kaune tavęs dar laukia 7 žirgynai, 8 baseinai, 2 jachtklubai ir 2 ledo arenos, smėlio arena ir net daugiau nei 20 sporto klubų. Jau nekalbant apie įvairiausias išskirtines sporto šakas, propaguojamas Kaune: badmintoną, skvošą, sportinį biliardą, smiginį, šaudymą iš lanko, amerikietišką futbolą, plaukimą vandenlente, irklavimą ar alpinizmą. O jei labiau sporte esi stebėtojas, nei žaidėjas, Kaune galėsi tai daryti patogiai ne tik „Žalgirio“ arenoje, bet ir ką tik atidarytame Dariaus ir Girėno stadione, „Žalgirio“ arenos baseine ar Kauno ledo rūmuose.

Daugiau informacijos apie studijas Vytauto Didžiojo universitete rasi čia: vdu.lt/lt/priemimas-i-vdu-bakalauro-studijas/

Projekto STUDIJUOK KAUNE partneriai: „Kaunas IN“, Vytauto Didžiojo universitetas, Kauno kolegija, Kauno technologijos universitetas, Kauno technikos kolegija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus