Kūrybiško verslo ir inovacijų dizainas

Bakalauro ir vientisosios studijos
Verslo ir viešoji vadyba
Kūrybiško verslo ir inovacijų dizainas

Programos pristatymas

Lažinamės, kad turi savo startuolio ir programėlės idėją? O jei neturi, ne problema - mes tam ir sukūrėme šią studijų programą, kad išlaisvintume tavo vidinį entreprenerį! Kūrybiško verslo ir inovacijų dizaino studijos yra nauja, nuotykių pilna 3 metų kelionė, kurioje ne tik sužinosi begales naudingų dalykų ir išmoksi naujų įgūdžių, bet ir pasikeisi kaip asmenybė. Čia tapsi startuolių kūrėju, kuris geba ne tik turėti viziją, bet ir ją paversti verslo sėkmės istorija. Visas studijų procesas paremtas mūsų universiteto Verslo praktikų centro sukurtu ir išbandytu „EQ-Thinking“ modeliu. Jį sudaro trys žingsniai, kuriuos vadiname patirk, kurk ir veik:

  • Pirmi metai skirti patyrimui - jais ugdysi savęs suvokimą, motyvaciją ir atkaklumą, išteklių telkimą, finansinį ir ekonominį raštingumą. Susipažinsi su entreprenerystės pagrindais, patirties dizainu, emocinio intelekto vaidmeniu, vesi specialų dienoraštį skirtą savianalizei ir asmeniniam meistriškumui.
  • Antrieji dedikuoti kūrybai - šiame etape generuosi idėjas, kursi jų prototipus, čia pat juos išbandysi. Kartu su kolegomis komandose spręsite verslo įmonių, socialinių organizacijų, bendruomenių realaus gyvenimo atvejus ir iššūkius. Tuo pačiu mokysies socialinės entreprenerystės, verslo ir paslaugų dizaino, konkurencingumo ir inovacijų, marketingo, kūrybiškumo versle. 
  • Trečiaisiais - metas veikti. Dabar savo sukurtą verslo idėją, bendruomenės projektą ar socialinę inovaciją įgyvendinsi praktiškai, lygiagrečiai pildydamas žinių bagažą. Gilinsies į verslo finansus ir teisę, pardavimus ir e-verslą, startuolio ekosistemą, žmonių išteklių valdymą.

Kūrybiško verslo ir inovacijų dizaino programa paremta analogiškais prestižinių pasaulio universitetų pavyzdžiais - nuo Stanfordo ir Harvardo JAV iki Oksfordo Jungtinėje Karalystėje, tame tarpe Danijos „Kaos Pilot“ ir Suomijos „Alto Design factory“ inovatyviais verslumo ugdymo modeliais. Tad tavo tarptautinė patirtis prasideda jau universitete! Taip pat net 50% programos turinio tau dėstys praktikai iš lyderiaujančių įmonių. Tačiau tai dar ne viskas. Studijų metu dalyvausi asmeninio augimo programoje, kurios metu turėsi tau skirtą koučerį ir nuolat reflektuosi savo patirtį ir rezultatus. Tik įsivaizduok - asmeninis dėmesys tavo vidiniam tobulėjimui visus tris metus.

Raktiniai žodžiai

#entreprenerystė #EQthinking #design_thinking #kūrybiškumas #inovacijos

main studijos image

Mes formuojame asmenybę, gebančia savo idėjomis kurti ir keisti pasaulį. Programa paremta “Dizaino Mąstysenos” principais ir įrankais, asmeninės mentorystes modeliu, verslumo kompetencijų ugdymu bei praktinių – kūrybinių projektų įgyvendinimu. Mūsų tikslas – kad studentas studijų metu įkurtų savo verslą ir turėtų realių įgyvendintų projektų portfolio.

Dr. Doc. Osvaldas Stripeikis, programos vadovas

main studijos image

Šioje programoje studijuoju dar tik vieną semestrą, o jau žaviuosi rezultatais. Šį semestrą galėčiau pavadinti savęs pažinimo kelione, nes įgijau naudingų žinių, kurias galiu pritaikyti ne tik verslo srityje, bet ir kasdieniame gyvenime. Naujas mąstymo būdas, požiūris į galimybes, kaip išsikelti tikslus ir jų siekti, kaip būti efektyviam - visa tai ir dar daugiau dabar yra mano kasdienybės dalis.

Dija Bersėnaitė, studentė

main studijos image

Įstojau į Kvid'ą su tikslu sukurti verslą. Po pirmo pusmečio jaučiuosi ne tik pasiruošęs kurti verslą, bet jau pradėjęs tai daryti. Pagrindinis dalykas, kurio trūko, tai aiškumo ir palaikymo - visa tai KVIID'as perteikė praktinėmis ir teorinėmis paskaitomis.

Astijus Kučinskas, studentas

Partneriai

main studijos image main studijos image main studijos image

Studijų metu sprendžiamos realios privačių ir viešų organizacijų užduotys, studentai atlieka praktikas, įmonių atstovai skaito paskaitas.

Studijų programos planas

Pavadinimas Dėstytoja / dėstytojas Kreditai
Emocinis intelektas [KVI1003] 4
Entreprenerystės pagrindai [KVI1001] 4
Kūrybinis projektas: asmeninis augimas [KVI1005] 4
Vertės kūrimas versle [KVI1002] 4
Verslo kalba ir komunikacija [KVI1006] 4
A grupės dalykai 10
Iš viso:
30
Pavadinimas Dėstytoja / dėstytojas Kreditai
Dizaino mąstysena [KVI1007] 4
Komandinė patirtis [KVI1008] 4
Kūrybinis projektas: Bendruomenės pokyčiai [KVI1010] 4
Projektų valdymo pagrindai [KVI1009] 4
Asmeninė lyderystė [KVI1004] 4
A grupės dalykai 10
Iš viso:
30
Pavadinimas Dėstytoja / dėstytojas Kreditai
Išmani praktika: verslo iššūkis [KVI2003] 6
Konkurencingumas ir inovacijos [VAD4015] Giedrius Jucevičius 6
Kūrybiškumas versle [KVI2002] 4
Marketingo sprendimai [KVI2001] 6
A grupės dalykai 8
Iš viso:
30
Pavadinimas Dėstytoja / dėstytojas Kreditai
Socialinė entreprenerystė [KVI2004] 6
Verslo dizainas [KVI2005] 6
Paslaugų dizainas [KVI2006] 6
Inovacijų dizaino praktika: socialinis iššūkis [KVI2007] 6
A grupės dalykai 6
Iš viso:
30
Pavadinimas Dėstytoja / dėstytojas Kreditai
Verslo finansai [KVI3001] 6
Startuolio ekosistekos modeliavimas [KVI3002] 6
Pardavimai ir e-verslas [KVI3003] 6
Verslo dizaino praktika: startuolio vystymas [KVI3004] 8
Verslo skaitmenizacija [KVI3005] 4
Iš viso:
30
Pavadinimas Dėstytoja / dėstytojas Kreditai
Strateginis valdymas [VAD4005] Rita Bendaravičienė 6
Verslo teisė [TEIN3001] Paulius Čerka 4
Žmonių išteklių valdymo pagrindai [KVI3006] 4
Bakalauro baigiamasis darbas [BAIGBKVI01] Osvaldas Stripeikis 16
Iš viso:
30