Studentus verslumo kompetencijų ugdė žinomi Lietuvos žmonės

2465

Vasario 20-21 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto studentai jau jubiliejinį – penktąjį kartą susirinko į VDU Verslo praktikų centro organizuojamą renginį „Entrepreneris“. Tai – dvi dienas trunkantys verslumo kompetencijų ugdymo mokymai, kuriuose studentai turi galimybę klausytis žymių Lietuvos žmonių pranešimų bei sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse.

Šį kartą „Entrepreneryje“ buvo galima išgirsti tokius žymius Lietuvos vardus, kaip Vidas Bareikis bei Giedrius Savickas. V. Bareikis papasakojo apie tai, kaip svarbu planuoti savo laiką ir užsiimti širdžiai mielomis veiklomis, o G. Savickas dalinosi kelionių įspūdžiais ir naujomis patirtimis, kurios įkvėpė jį kurti. Studentai sėmėsi praktinių viešojo kalbėjimo patarimų iš šio amato eksperto Igorio Vasiliausko ir multimedijų agentūros „Nanook“ atstovės Bertos Tilmantaitės, kuri dalinosi savo atrastomis naujomis vietomis ir savęs vertinimo kompetencijos pritaikomumu praktikoje.

Rinkodaros specialistė Ūla Petkevičiūtė supažindino su „influencerių“ marketingu, o į mylimą universitetą grįžęs Tomas Želionis su dalyviais pasidalino komandinio darbo paslaptimis, jam padėjusioms dirbti lietuviškose ir tarptautinėse organizacijose. Tarp pranešimų dalyvių komandos dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse, kuriose su mentorių paskatinimu atliko komforto zonos iššūkius bei komandinio darbo užduotis.

VDU Verslo praktikų centro direktorius dr. Osvaldas Stripeikis džiaugėsi jau penktuoju įgyvendintu renginiu. „Šiemet „Entrepreneris“ universitete suskambėjo garsiai, manau, kad tai buvo vienas stipriausių mūsų suorganizuotų renginių, ypač, žvelgiant į pranešėjus, pranokstančius vienas kitą, – pasakoja O. Stripeikis – džiaugiamės studentų atsiliepimais ir tikimės, kad su tokiu startu, naujasis sezonas bus puikus“.

„Entrepreneris 5“ – tai mokymų ciklo „Verslumo akademija“ įvadinis renginys. Jau kovo 9-11 dienomis studentai dalyvaus pirmojoje stovykloje Jadagonyse, kurioje bus formuojamos tarpdisciplininės komandos, vyks mokymai supažindinantys su pasaulyje pripažintomis kūrybinėmis metodikomis, kurios ateityje pagelbės sprendžiant tokių įmonių, kaip UAB „Kaunas Aircraft Maintenance Services“,  UAB „Senukai“, UAB „Topo grupė“, UAB „Vičiūnai group“ parengtus iššūkius.

Šis renginys iš dalies finansuojamas 2014-2022 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos įgyvendinamo projekto „Creative Lab“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus