Studentams skirtos VDU vardo garbės stipendijos

2009 m., Vytauto Didžiojo universiteto atkūrimo 20-ies metų jubiliejaus proga, Universiteto Senatas įsteigė Vytauto Didžiojo universiteto vardo garbės stipendiją, kuri kasmet skiriama geriausiems studentams, savo veikla garsinantiems universiteto vardą Lietuvoje bei pasaulyje.

Vytauto Didžiojo universiteto vardo garbės stipendijos tradiciškai yra skiriamos ir iškilmingai įteikiamos universiteto atkūrimo minėjimo proga vasario 15 d., tačiau dėl LR Vyriausybės paskelbto karantino ir jo taikomų ribojimų, iškilminga ceremonija šiais metais vykti negali. Nepaisant to, stipendijos studentams buvo paskirtos, o jų įteikimas atidėtas vėlesniam laikui.

2021 m. VDU vardo garbės stipendijos pažangiems studentams, ypač pasižymėjusiems mokslinėje, meninėje, kūrybinėje, sporto ir (ar) visuomeninėje veikloje, reprezentuojant savąją Alma Mater Lietuvai ir pasauliui, buvo skirtos šiems studentams:

• Menų fakulteto magistrantūros antro kurso studentei Agnei Taliūtei už aktyvią kūrybinę ir kultūrinę veiklą;
  • Muzikos akademijos magistrantūros pirmo kurso studentei Islandai Kaušiūtei už meninę veiklą;
  • Muzikos akademijos magistrantūros pirmo kurso studentui Rokui Jasikui už meninę veiklą;
  • Socialinių mokslų fakulteto magistrantūros antro kurso studentei Ugnei Pundzaitei už aktyvią mokslinę ir visuomeninę veiklą;
  • Menų fakulteto bakalauro ketvirto kurso studentei Indrei Baltakytei už aktyvią visuomeninę bei kūrybinę veiklą.

Didžiuojamės ir sveikiname laureatus, kurie aktyviai prisideda ne tik prie asmeninio, tačiau ir prie visos bendruomenės tobulėjimo. Linkime nesustoti ieškoti savęs ir toliau garsinti Vytauto Didžiojo universiteto vardą.