Skelbiami VDU studijų kokybės apklausų rezultatai

212

Kviečiame susipažinti su 2021–2022 m. m. Vytauto Didžiojo universitete (VDU) vykdytų studijų kokybės apklausų rezultatais.

Universiteto studentai kiekvieno semestro pabaigoje dalyvauja apklausoje „Dėstymo ir studijavimo įvertinimas“ ir pareiškia savo nuomonę apie dėstymo ir studijavimo kokybę studijuotuose dalykuose, taip pat įsivertina, kiek aktyviai patys įsitraukia į studijų procesą ir užduočių atlikimą. Studentams pateikiamos atskiros anketos apie skirtingų studijų dalykų (išskyrus praktikų, kursinių, tiriamųjų ir baigiamųjų darbų) dėstytojus. Pateikiame apibendrintus 2021 – 2022 m. m. pavasario semestro apklausos rezultatus.

Apie dėstymą ir studentų įsitraukimą savo nuomonę išreiškė ir dėstytojai 2022 m. gegužės – birželio mėn. vykdytos dėstytojų apklausos metu. Dėstytojai pateikė pasiūlymus, kaip būtų galima pagerinti studentų įsitraukimą į studijas, pasidalino savo nuomone apie profesinio tobulėjimo poreikius bei išsakė požiūrį į dėstymui sudaromas darbo sąlygas Universitete. Plačiau apie dėstytojų apklausos rezultatus.

2022 m. sausio ir birželio mėn. vykdytoje studijas baigiančiųjų apklausoje (EXIT), studentai pasidalino savo nuomone apie studijas bei jų metu atliktas praktikas, baigiamųjų darbų rengimą ir gynimą, išplėtotus gebėjimus, išsakė pasiūlymus, kaip studijas būtų galima patobulinti. Kviečiame susipažinti su EXIT apklausos rezultatais.

Apie studijų Universitete privalumus ir trūkumus pasisakė vasarą vykdytoje Absolventų apklausoje dalyvavę 2021 m. VDU baigusieji. Šioje apklausoje absolventai įvertino ir savo pasirengimą profesinei veiklai. Pateikiame apibendrintą absolventų nuomonę apie studijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus