Skelbiami studentiškų organizacijų projektų konkurso rezultatai

Vytauto Didžiojo universitetas, realizuodamas socialiai atsakingo universiteto modelį, kasmet savo biudžete numato ir konkurso būdu skiria finansinę paramą VDU studentiškų organizacijų projektinėms idėjoms skatinti ir jas įgyvendinti.

Universiteto organizacijoms parama yra skiriama projektų paraiškų konkurso būdu, atsižvelgiant į projekto turinį ir jo atitiktį prioritetinėms veiklos kryptims: socialiai atsakingo universiteto kūrimui; tarptautiškumo skatinimui; veiklų, susijusių su mokslu, menu ir studijomis iniciavimui; santykių su universiteto bendruomenės nariais palaikymui ir plėtojimui bei veiklų, susijusių su studentų interesais ir jų atstovavimu koordinavimui.

2020 m. organizacijos į savo vykdomus projektus buvo skatinamos įtraukti prie VDU naujai prisijungusius padalinius – ŠA ir ŽŪA. Įvairios veiklos susijusios su Universiteto bendruomenės integracija, santykių palaikymu ir plėtojimu visose prioritetinėse veiklos kryptyse buvo papildomai skatinamos ir remiamos.

2020 m. vasario 28 d. paskelbus Vytauto Didžiojo universiteto studentiškų organizacijų paramos konkurso pabaigą buvo pateikta 14 projektų paraiškų, iš kurių 10 buvo dalinai remiami universiteto. Bendra projektų finansavimo suma siekė 15 tūkst. eurų.

2020 m. universitetas lėšas skyrė šiems VDU studentiškų organizacijų projektams įgyvendinti:

Nr. Organizacijos pavadinimas Projekto pavadinimas
 1. VDU doktorantų klubas III-oji doktorantų vasaros mokykla: Mokslinių projektų rengimas: Būdai, formos, iššūkiai
 2. VDU Studentų atstovybė Studentų įtraukimo į studijų procesą programa
 3. VDU Socialinio darbo studentų klubas „Vesta“ NENURAŠYK ŽMOGAUS – bendrystė nepilnamečių pataisos namuose
 4. VDU Japonistikos klubas HASHI 7-asis Japonų kalbos skaitovų konkursas ir 20-asis Hashi gimtadienis
 5. Vytauto Didžiojo universiteto kamerinio merginų choro asociacija Vieningas universitetas – vieninga jo bendruomenė.
 6. Europos studentų teisininkų asociacijos Lietuvos nacionalinės grupės ELSA Lietuva Vytauto Didžiojo universiteto filialas ELSA VDU kultūrinių mainų programa
7. VDU AJMD „Modusas“ ModusLab
8. VDU AJMD „Modusas“ Išgirsk. Pabandyk. Pritaikyk.
9. Miguelio de Cervanteso ispanų kalbos ir kultūros klubas 10-ais ispaniškos kultūros festivalis Primavera en español
10. AIESEC Lietuva Tarptautiškumo skatinimas

Universitetas susisieks su kiekvienu projektų paraiškos teikėju asmeniškai ir informuos apie procedūras susijusias su projekto rėmimu.

Daugiau informacijos teikia

• Studentų centras