Tęsiamas priėmimas į profesines pedagogikos studijas

2241 1

Vytauto Didžiojo universitetas tęsia dokumentų priėmimą į profesinių studijų programą „Pedagogika“ kandidatams, kurie įgiję pedagogo kvalifikaciją planuoja tapti mokyklų ar kitų švietimo įstaigų, kurioje reikalaujama šios kvalifikacijos, vadovais.

Studijos finansuojamos projekto Švietimo inovacijos ir STEAM sričių plėtra bendrajame ugdyme“ (vykdytojas – Nacionalinė švietimo agentūra, 2020 m. 1-292/2020-08-17 Nr. BS-82) lėšomis.

Pagrindinis reikalavimas priimant į pedagogo kvalifikaciją suteikiančią profesinių studijų programą „Pedagogika“, finansuojamą projekto lėšomis – aukštojo mokslo kvalifikacija, taip pat bus atsižvelgiama į akademinius įvertinimus bei motyvaciją dirbti mokykloje, kuri bus aptarta motyvacinio pokalbio metu. Konkursinio balo sandara: K=0,4A+0,3C+0,3D, kur A – bakalauro diplomo priedėlio visų dalykų pažymių aritmetinis vidurkis; C – bakalauro baigiamojo darbo pažymys; D – motyvacinis pokalbis priėmimo komisijoje.

Pedagoginių studijų programą sudaro teorinė dalis (paskaitos), kurios apimtis 720 val., pedagoginė praktika (atliekama bendrojo ugdymo mokyklose), kurios apimtis 800 val. ir savarankiškai rengiamas baigiamasis darbas, kurio apimtis – 80 val.

„Pedagogikos“ programos studijos vyks Kaune. Studijavimo formos priklausys nuo pandeminės situacijos, bus derinamas tradicinis ir nuotolinis mokymasis.

Studijų pradžia: 2021 m. sausio mėn., pabaiga – 2021 m. gruodžio mėn.

Dokumentų pateikimas

Prašymus galima pateikti iki lapkričio 29 d. 24 val. internetu.

Stojantieji sistemoje turi pateikti šių dokumentų elektronines kopijas:

  • Aukštojo mokslo baigimo diplomo ir priedėlio kopijos (kopijas taip pat turi pateikti: VDU absolventai, baigę bakalauro studijas 2001 metais ir anksčiau, ASU absolventai, baigę bakalauro studijas 2018 m. ir anksčiau, LEU absolventai, baigę bakalauro studijas 2017 m. ir anksčiau. Visiems kitiems šių institucijų absolventams, baigusiems vėliau nei nurodyta, diplomo ir jo priedėlio pateikti nereikia);
  • Paso asmens duomenų puslapio kopija arba asmens tapatybės kortelės kopija (VDU absolventams, jei nesikeitė duomenys, pateikti nereikia);
  • Dokumento, patvirtinančio pavardės ar vardo keitimą, jeigu ne visi pateikiami dokumentai yra ta pačia pavarde ar vardu;
  • Kiti dokumentai (pažymos apie darbą mokykloje, darbdavio rekomendacijos).

Pateikus dokumentus, rekomenduojame pasitikrinti, ar pateiktas prašymas sistemoje tikrai yra, dar kartą prisijungiant. Atkreipkite dėmesį, kad į sistemą įkeliamų dokumentų apimtis neturi būti didesnė, nei nurodyta sistemoje.

Visi stojantieji turi dalyvauti motyvacijos vertinimo pokalbyje, kuris vyks nuotoliniu būdu lapkričio 30 – gruodžio 3 dienomis.

Motyvacinio pokalbio tvarkaraštis kiekvienam kandidatui bus išsiųsti nurodytais el. pašto adresais, todėl pasitikrinkite “Spam” ar “Junk” katalogus savo el. pašto dėžutėje. Kad VDU administratorių siunčiami laiškai sėkmingai pasiektų Jūsų pašto dėžutę, rekomenduojame įtraukti adresą: vaida.luksiene@vdu.lt.

Studijų sutartys bus pasirašomos el. būdu 2020 m. gruodžio 14 – 16 dienomis.

Pastabos

Studijos nefinansuojamos tiems asmenims, kurių studijos buvo/yra/bus finansuojamos pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programas (projektuose: „Tęsk“, „Formaliojo ir neformaliojo mokymosi galimybių plėtra” – pasirašyta trišalė sutartis su mokykla, savivaldybe ir kandidatu).

Atranką į studijas vykdo Vytauto Didžiojo universitetas. Atrankos vykdytojas gali pareikalauti pareiškėjo pateikti papildomus dokumentus, patvirtinančius arba patikslinančius paraiškoje pateiktą informaciją.

Paraiškos, pateiktos nesilaikant nustatytų reikalavimų arba nevisiškai užpildytos, nebus vertinamos.

Daugiau informacijos:

  • Vytauto Didžiojo universitetas/Švietimo akademija
  • Studijų koordinatorė Vaida Lukšienė
  • El. paštas vaida.luksiene@vdu.lt
  • Telefonas (8 37) 327875

Komentarai

Marija

Baigiau Pedagogikos studijas VDU. Galiu pasakyti tik pačius gražiausius atsiliepimus apie studijas. Na, gal paskaitas labiau reikėtų orientuoti į praktinius dalykus, o ne į teorijos kalimą. Ir baigiamasis darbas galėtų būti ne inovacija, bet taip vadinamas praktikos portfolio pristatymas komisijai. (kaip koks pokalbis dėl darbo).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus