Skelbiamas konkursas studijoms pagal „Erasmus+“ programą

Nori įgyti tarptautinės studijų patirties, patobulinti užsienio kalbų žinias, tapti tarptautinės bendruomenės nariu bei VDU ambasadoriumi? Dalyvauk konkurse, pildyk el. atrankos anketą interneto svetainėje https://epasirasymas.vdu.lt -> Outgoing-Application for Erasmus Study Exchange (EU countries) iki 2020 m. kovo 15 d. (23:59 val.). Muzikos akademijos studentai iki vasario 23 d. (23:59 val.).

Atrankoje gali dalyvauti visi VDU nuolatinių bei ištęstinių studijų studentai. Aktyviai dalyvauti konkurse kviečiame studentus su specialiaisiais poreikiais, kurie turi galimybę gauti papildomą finansavimą.

Atrankos rezultatai bus skelbiami 2020 m. kovo 25 d. (Muzikos akademijos studentams – vasario 26 d.) VDU interneto svetainėje, taip pat kiekvienas atrankoje dalyvavęs studentas bus informuotas el. paštu.

Daugiau informacijos apie „Erasmus+“ studijas

Konkursas