Silezijos universitete – tarpdisciplininė tarptautinė vasaros mokykla

106

Katovicų Silezijos universiteto (SU) Mokslo ir technologijos fakultetas kviečia studentus į intensyvią tarpdisciplininę tarptautinę vasaros mokyklą „VINCI Dive into Science“, kuri vyks liepos 3–21 dienomis Silezijos universitete Lenkijoje.

Vasaros mokyklos programoje siūlomi fizikos, chemijos, informatikos ir medžiagų inžinerijos kursai pradedantiesiems ir pažengusiems. Studentai lankys specialiai jiems parengtą paskaitų ciklą. Jie taip pat turės unikalią galimybę prisijungti prie mokslininkų komandų, rengiančių eksperimentus SU Mokslo ir technologijos fakultete.

Programoje taip pat numatyti kursai apie Lenkijos kultūrą Lenkų kalbos ir kultūros institute ir dvi ekskursijos. Studentai turės parengti trumpą apžvalgą (pristatymą) apie savo darbą SU Mokslo ir technologijos fakultete, kurį reikės pristatyti jų vizito pabaigoje, baigiamojo seminaro metu.

Dalyvauti kviečiami studentai iš ES ir ne ES šalių, pabaigusieji bent pirmąjį pirmosios pakopos studijų kursą arba baigiantieji antrosios pakopos studijas (informatikos, chemijos, fizinių mokslų arba medžiagų inžinerijos srityse). Kiekvienam dalyviui bus skiriama 5 tūkst. zlotų dydžio stipendija. Studentai Silezijos universitete viešės tris savaites.

Intensyvioje trijų savaičių programoje numatomos įžanginės paskaitos ir dirbtuvės, kuriose studentai dalyvaus moksliniuose tyrimuose, užsienio dėstytojų paskaitose, seminaruose, skirtuose Lenkijos kultūrai ir įvairioms edukacinėms bei mokslinėms temoms. Programa vykdoma anglų kalba.

Paraiškas teikti galima iki kovo 31 d.

Vasaros mokyklos tinklalapis

Kvietimas

Vasaros mokyklos lankstinukas

Nuotr. Biurous, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=83361628

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus