Savivaldos rinkimus gyvai analizavo VDU ir VPAI ekspertai

783 1

Kovo 3 d., sekmadienį, Lietuvos savivaldos rinkimų naktį, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ir Vilniaus politikos analizės instituto (VPAI) ekspertai kvietė sekti ir analizuoti rezultatus kartu – stebint tiesioginę transliaciją internetu.

Transliacijos metu ekspertai skirtingais pjūviais aptarė Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimų kampanijas ir karščiausius balsavimo duomenis, ateinančius iš Vyriausiosios rinkimų komisijos. Politologai taip pat prognozavo galimus ateities scenarijus – tiek kovose dėl mero postų, tiek savivaldybių tarybų formavime.

Rinkimus analizavo VDU ir VPAI ekspertai – Virginija Būdienė, Algis Davidavičius, prof. dr. Artūras Grebliauskas, doc. dr. Jūratė Imbrasaitė, prof. dr. Mindaugas Jurkynas, prof. dr. Algis Krupavičius, prof. dr. Antanas Kulakauskas, doc. dr. Visvaldas Legkauskas, prof. dr. Šarūnas Liekis, dr. Viktorija Starkauskienė, dr. Gintaras Šumskas, doc. Rytis Zemkauskas, Vigilija Žiūraitė ir kiti.

Diskusijos moderatoriai – VPAI medijų programos vadovas Donatas Puslys ir VDU Politologijos katedros lektorius Mindaugas Norkevičius.

Komentarai

Cukikkas

Geriausi iki siol matyti aptarimai....kompetencija. Saunuoliai. Esu ne is VDU...