Savivaldos rinkimų antrojo turo naktį – ekspertų analizė ir prognozės

2668

Kovo 17 d. Lietuvoje vyko savivaldybių rinkimų antrasis turas – šia proga internete jau antrą tiesioginę transliaciją surengė Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ir Vilniaus politikos analizės instituto (VPAI) ekspertai, kurie rinkimų naktį analizavo ne tik naujausius rezultatus, bet ir savivaldos ateities iššūkius.

Diskusijose analitikai aptarė laimėjusius merus, komitetų sėkmę, jaunimą politikoje, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir kitų miestų situaciją, gerovę regionuose, nepotizmo problematiką, merų kadencijų ribojimą ir daug kitų klausimų. Ekspertai dėmesį skyrė ne tik išrinktiems politikams, bet ir juos renkantiems rinkėjams – kokį piliečio portretą atskleidžia šie rinkimai, kokie lūkesčiai formuojami merams ir ar dabartinė savivalda pajėgi juos patenkinti.

Renginyje diskutavo VDU ir VPAI ekspertai: prof. dr. Lauras Bielinis, doc. dr. Jurga Bučaitė-Vilkė, Virginija Būdienė, Algis Davidavičius, prof. dr. Artūras Grebliauskas, doc. dr. Jūratė Imbrasaitė, dr. Ignas Kalpokas, prof. dr. Algis Krupavičius, prof. dr. Antanas Kulakauskas, doc. dr. Visvaldas Legkauskas, prof. dr. Šarūnas Liekis, prof. Audronė Nugaraitė, doc. dr. Andžej Pukšto, dr. Gintaras Šumskas, Vigilija Žiūraitė ir studentai Gertrūda Čepulytė bei Žygimantas Menčenkovas.

Diskusijos moderatoriai – VPAI Medijų analizės programos vadovas Donatas Puslys ir VDU Politologijos katedros lektorius Mindaugas Norkevičius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.