Renginyje „Erasmus Days ’22“ – apie tarptautinio mobilumo galimybes

Kaip ir kiekvieno semestro pradžioje, VDU Tarptautinių ryšių departamentas kviečia studentus į jau tradicija tapusį renginį Erasmus Days. Šio renginio metu dalyviai turės galimybę tiek virtualiai, tiek gyvai sužinoti apie mobilumo galimybes, išgirsti kitų studentų patirtis ir sudalyvauti įvairiuose konkursuose.

Erasmus Days vyks rugsėjo 27-29 dienomis. Dvejoji kur vykti? Prisijunk, išgirsk, ir išsirink savo kryptį!

VDU Erasmus dienų metu visus studentus kviečiame atvykti kitokio formato konsultacijai apie mainų galimybes. Studentus, kurie Erasmus+ dienų metu atvyks daugiau sužinoti apie Erasmus+ teikiamas galimybes TRD koordinatoriai kvies konsultacijai prie puodelio kavos. O šalia puodelio kavos kiekvienas studentas gaus visą reikiamą informaciją apie mainų galimybes, geriausius koordinatorių patarimus ir rekomendacijas. Prižadame įdomius pokalbius, geras emocijas, puikią atmosferą ir skanumynus!

Tarptautinių patirčių mugės metu galėsite susipažinti su mainuose dalyvavusiais ir dalyvaujančiais studentais, kurie pasidalins savo patirtimi. Tai puiki galimybė paklausinėti apie jų įpūdžius ir nuspręsti, ar norite sekti jų pėdomis.

Nežinai, kokia tarptautinių mainų programa tau tinkamiausia? Daugiau klausimų nei atsakymų? Kviečiame išsklaidyti abejones ir sužinoti apie visas galimybes, skirtas VDU studentams. Tarptautinių ryšių departamento koordinatoriai paprastai ir aiškiai papasakos apie tarptautinių studijų ir praktikų konkursus, jų sąlygas bei atsakys į visus rūpimus klausimus mainų galimybių pristatymo metu.

Galvojate apie studijų mainus užsienyje, tačiau vis dar aplanko abejonės, kurią šalį ar universitetą rinktis? Tuomet kviečiame į išvykstančių studentų pristatymus, kurių metu VDU studentai, buvę studijų mainuose, plačiau papasakos apie universitetus, kuriuose mokėsi, pasidalins patirtimi ir patarimais, kurie padės lengviau apsispręsti renkantis studijų mainų kryptį.

Prisijungę prie Mobilumo medžioklės kartu su VDU ESN smagiai praleisite laiką keliaudami aplink miestą darant įvairias užduotis ir žaidžiant įvairius žaidimus. Nesvarbu ar jau buvote, ar tik planuojate keliauti į mainus – šiame renginyje galėsite išbandyti savo žinias apie Erasmus programą ir sužinoti kažko naujo. Galbūt net atrasite naujų draugų ir su jais laimėsite prizų, jei būsite greičiausi.

Renginio programa