Rektoriaus sveikinimas Tarptautinės studentų dienos proga

962

Lapkričio 17 d. visas pasaulis mini Tarptautinę studentų dieną. VDU rektorius prof. Juozas Augutis taip pat prisideda prie sveikinimų ir sako, kad joks universitetas nebūtų gyvas be studentų. „Labai džiaugiuosi, kad šiais metais Vytauto Didžiojo universitete tos gyvybės padaugėjo, ir tai rodo šių metų priėmimo rezultatai, kurie yra labai džiuginantys – net 64 proc. išaugo valstybės krepšelių skaičius ir beveik 20 proc. padidėjo bendras priimtų studentų skaičius pirmos pakopos bakalauro studijose“, – teigia VDU rektorius ir priduria, kad sveikina ne tik naujuosius VDU studentus, bet ir esamus bei buvusius, visus, kuriuos vienija VDU alma mater dvasia ir tradicijos.

„Tarptautinės studentų dienos proga, norėčiau pakviesti studentus aktyviau įsitraukti į universiteto gyvenimą ir veiklas, nes universitetas nėra tik studijos, tai erdvė, kurioje kuriama, kur ieškoma tiesos, diskutuojama ir turi vyrauti idėjų, požiūrių ir tarpkultūrinė įvairovė“, – pasakoja J. Augutis. Pasak jo, išnaudojant universiteto teikiamą potencialą studentai galėtų ir turėtų dar aktyviau įsitraukti ir į intelektualinį bei kultūrinį Lietuvos ir Europos gyvenimą.

„Universitetas turi potencialo dar labiau atsiverti miestui, šaliai ir regionui ne tik gaivindamas istorines, bet ir kurdamas naujas tradicijas, taip pat leisdamas pajusti visuomenei, verslui, valdžios, nevyriausybinėms ar kultūros organizacijoms, kas yra universitetas kaip mokslo, mokymosi ir idėjų erdvė, kur ne tik apmąstomi modernios visuomenės ir valstybės klausimai, bet ir ieškoma jiems įgyvendinamų sprendimų, tačiau viso to nepavyks pasiekti be jūsų, mieli studentai, pagalbos“, – kreipiasi VDU rektorius.

„Linkiu drąsos, kūrybiškumo, lankstumo ir kantrybės studentams pandemijos akivaizdoje ne tik gerai studijuoti, bet ir atsiverti naujoms pažintims bei veikloms, kurios subrandintų jus, kaip jaunus žmones, kurie, tikiu, pasieks tikrai daug ir užtikrintai galės sakyti, kad prie to prisidėjo Vytauto Didžiojo universitetas ir čia esanti bendruomenė, kuri puoselėjo laisvę, toleranciją ir aukštą akademinę kultūrą“, – sveikinimą VDU studentams skiria rektorius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus