QS reitinge VDU – lyderis Lietuvoje pagal tarptautinius darbuotojus

185 1

Naujausiame pasaulio universitetų reitinge „QS World University Rankings“ Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) ir toliau gerina pozicijas – lyginant su praėjusiais metais, šiemet universitetas dar labiau pagerino savo įvertinimus keturiose kategorijose iš šešių.

Didžiausiu VDU privalumu reitinge ir toliau išlieka tarptautiškumas – tarptautinių darbuotojų kategorijoje universitetas užėmė aukštą 486 vietą pasaulyje ir buvo nepralenkiamas tarp visų reitinge vertintų Lietuvos universitetų.

Tarptautinius studentus vertinusioje kategorijoje VDU buvo skirta 502 vieta pasaulyje – net 58 vietomis aukštesnė, nei praėjusiais metais. Universitetas taip pat pagerino pozicijas kategorijose, skirtose darbdavių vertinimams apie absolventų potencialą bei studentų ir darbuotojų santykiui.

QS pasaulio universitetų reitingą iš viso sudaro šeši vertinimo kriterijai: akademinė reputacija, darbdavių vertinimai, darbų citavimas, studentų ir darbuotojų santykis bei darbuotojai ir studentai iš užsienio. Bendrame QS reitinge VDU išsaugojo tą pačią poziciją, kaip ir praėjusiais metais – 801+. Iš viso reitingas įvertino 1,6 tūkst. geriausių pasaulio universitetų.

Komentarai

Petras

Puikus agroliberales universitetas: valio, valio...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus