Prasidėjo studentų apklausa „Dėstymo ir studijavimo įvertinimas”

1421 5

Universitete prasidėjo studentų apklausa „Dėstymo ir studijavimo įvertinimas”. Kiekvieno semestro pabaigoje bakalauro, magistrantūros, vientisųjų ir profesinių studijų studentai kviečiami pateikti nuomonę apie dėstytojų ir savo darbą semestro studijų dalykuose. Apklausa anoniminė.

Apklausa vyks iki gruodžio 5 d. – pagrindinės egzaminų sesijos pradžios, su apklausos rezultatais dėstytojai turės galimybę susipažinti sausio mėn. pradžioje. Toks pasirinkimas inicijuotas siekiant didesnio apklausos rezultatų objektyvumo:

• studentai galėtų objektyviau pateikti savo nuomonę, kurios dar nebūtų paveikęs galutinis studijų dalyko įvertinimas apie dėstymą ir studijavimą;
  • baigiant dėstyti studijų dalyką ir organizuojant galutinį studentų atsiskaitymą (daugelyje studijų dalykų), dėstytojų nepaveiktų studentų nuomonė, išreikšta apklausoje.

Apklausa yra apibendrinančio pobūdžio, tad dėstytojai į studentų pasiūlymus galės reaguoti rengiantis kito semestro studijų dalykams.

Apklausoje išsakyta nuomonė yra reikšminga studijų kokybės sprendimų priėmimui. Studentus kviečiame skirti savo laiką ir dalyvauti apklausoje – pateikti nuomonę ir tokiu būdu prisidėti prie studijų kokybės gerinimo. Studentų portalo pagrindiniame lange rasite kvietimą į apklausą pavadinimu „Dėstymo ir studijavimo įvertinimas“.

Dėstytojus prašome paraginti studentus dalyvauti „Dėstymo ir studijavimo įvertinimo“ apklausoje.

Siekdami studijų kokybės, būkime sąmoningi, bendruomeniški ir aktyvūs!

Daugiau informacijos:

Komentarai

Judita Sanajevienė

Laba diena, studijos labai rimtos, dalykas labai įdomus ir su kus. Dėstytojai profesionalai, savo srities žinovai. Dėsto įdomiai ir suprantamai. Taip pat konsultuoja ir aiškina, čia labai gerai. Tik, pvz., man, asmeniškai trugdo, kad kai kurie dalykai dėstomi anglų k., nes ir taip sunku suprasti, o kita kalba visai neįmanoma. 😊 Judita Sanajevienė

Judita Sanajevienė

Sveiki, taip pat nepaminėjau, vienos problemos, dėl paskaitų laiko nuo 15 val., labai netinkamas laikas, nes visi magistrantai yra dirbantys žmonės 🤔 Judita

Marija

Paskaitos labai idomios, labai sunkios, destytojai puikūs.

Evaldas

Gera diena, menu fakultetas stiprus.. dirba tikri profesionalai. Labai aušktas dėstymo lygis ir kompetencijos. Nuoširdžiai dėkoju Su visa pagarba..

Danguolė

Dėkoju IPP ugdymo modulio IPP4009 dėstytojams prof. dr. O. Monkevičienei, A. Galkienei, V. Sičiūnienei, A. Diškui, A. Mazolevskienei, B. Autukevičienei ir kt. už nuoširdų darbą perteikiant teorines ir praktines žinias, empatiją ir geranoriškumą.